Serish "Ai"[On Hold]

Serish "Ai"[On Hold]

10.2K Reads 913 Votes 27 Part Story
no name_G By nameG15 Updated Apr 15

*Dashuri
*Pasion
*Xhelozi
*Mister
*Sekrete
*Vrasje☠Nje histori dashurie qe ne vogeli ,nje ndarje dhe nje ribashkim pas shume vitesh deri sa kuptojne se e kane rigjetur njeri-tjetrin perseri per te qene "Ata" qe ishin dikur...Aty ku mafia behet pjese ne te  dhe sekretet pjese te saj... Lexim te kendshem 🖤

  • albanian
  • dashuri
  • dram
  • mafie
  • mister
  • new
  • passion
  • romance
  • shqip