ROCK ME!

ROCK ME!

469K Reads 25.4K Votes 30 Part Story
HUNHAN. By Nurhun Updated Apr 08

#Not

EXO üyelerinin yaoi* tarzındaki fanfictionudur.

(*Boy X boy)

***

Tanıtım:

"Sehun, şu an Seoul'de bir kafede kendine şekersiz kahve aldı ve üzerinde fanlarının hediye ettiği tişört var."

Durumu forumda paylaştıktan sonra çocuğun hâlâ kafede olup olmadığını kontrol etti. Renkli saçları ve sayamayacağı kadar piercing ile kahvesini yudumluyordu. Yüzünün büyük bir kısmını kaplayan şapka Luhan'ın onu tanımasına engel olmamıştı. Makyajsız yüzü diğer idollerin aksine en az makyajlısı kadar güzeldi. Luhan büyük ve lekesiz camın ardında gülümseyerek ona baktı. Yorgundu, dün bütün gece Street Rockeerz -özellikle Sehun- fanartları yapmış ve editlemişti. Yine de uzaktan dahi olsa Sehun'u görmek hissettiği bütün yorgunluğu unutturmaya yeterdi. Dudaklarındaki gülümsemenin kaybolmasına izin vermeden boynuna taktığı profesyonel kameranın ayarlarını kontrol etti. Sehun'la göz göze geldikleri fotoğrafı çekmek için mükemmel bir fırsattı. Etraf ilginç derecede sessizdi çünkü Sehun henüz farkedil...

hunhan1Dx hunhan1Dx Jul 01
Yeniden okuyorum... Yazım tarzın cidden çok hoşuma gidiyor. Senin hikayelerinin kalitesi ve tarzı her zaman bende ayrı bir yer edinecek.
Jonginci88 Jonginci88 Nov 13
Tekrar okumaya başlıyorum, sanırım bu kadar güzel bir HunHan daha yoktur. HunHan'a olan özlemimi gideren üç fiction dan birincisi bu. Hiçbir şekilde ne olursa olsun silinmesin.  Efsane kapak değişmiş ama bulabilirsem bunu kitap olarak bastıracağım.
Jonginci88 Jonginci88 Nov 13
100. Yorum da tekrar diyorum,  bunu kitap olarak bastıracağım.
3782151853191619638252926191'inci okuyuşum ve hâlâ aynı heyecan var, nasıl bi' kitap bu böyle ya Rabbim
4827372821947. okuyuşum dkjdejdkekdj ne kkaaaaaa müko bi fic
Kısaca watty de ki en çok sevdiğim şey işte uzatmayın dkshskmaks