Star Dust| malik

Star Dust| malik

69.4K Reads 4.5K Votes 67 Part Story
Tutku Aydın By queenofpuskevit Completed

Yıllardır kuralların dışına çıkamamış bir genç kız. Ve yıllardır onun aşkıyla yanıp tutuşan bir genç adam...
  
  Melody, ailesiz büyümenin zorluklarını müzikle atmıştı üzerinden. Tesadüfi bir şekilde, küçük yaşta keşfedilmesinden sonra hiçbir adımını onsuz atamadığı Nick sayesinde, bir dünya yıldızıydı. Bu zamana kadar kuralların dışına çıkmayı hiç denememiş,istememişti. Buna izini yoktu. Bekliyordu sadece, onu bu sahtelikten kurtarıp normal bir genç kıza dönüştürecek bir sihirli değnek, elbet bir gün ortaya çıkacaktı.
  
  Zayn ise uzun yıllardır sevdiği Melody ile birlikte olabilmek için herhangi bir çıkış yolu arıyordu. Aşkı günden güne çoğalmıştı ve artık bununla baş edecek gücü yoktu. Tükenmişti.. Ona ihtiyacı vardı, sevgiye ihtiyacı vardı. Melody'nin, Zayn'e bir şekilde aşkını vermesi gerekiyordu. İşte o zaman Zayn toparlanırdı, o zaman eksik yanı tamamlanırdı. Bir ünlü olmak, her şeye sahip olmak değildi. Zayn, ününe rağmen Melody'nin muhteşem sevgisini satın alamıyordu. Bunun için savaşması gerekecekti.
  
  ''Bu, yıldız tozunun hikayesi Delilah. Bu imkansızın,ulaşılmazın hikayesi.''
  
    #08.05.2014#

EdaBall5 EdaBall5 Jun 30
yaa zayn sen aşk acısı çekince çok sevimli geliyosun gözüme :D
Bir saniye hikayeye aşık oldum galiba çok güzelll. Bu sadece bölümün tanıtım bölümü olmasına karşın ilginç olaylar olacağı belli.
Sondaki söz fena yalnız. Şimdiden Zayn'e fena ısındıımmm
ship_ziam ship_ziam Aug 29
Hikayeyi 1 günde bitirip tekrar başlıyorum Allah sonumu hayır etsin
bad_bloodie bad_bloodie Aug 13
Çok fazla hayran kurgu takip eden biri değilim ama ilk defa Zayn'i böyle bir hâle bürünmüş gördüm. Çok hoşuma gitti 😅
awsomelgril awsomelgril May 25
Aman Tanrım gerçekten çok güzel bir hikayeye benziyor. Keslnlikle emek harcanmış, düşünülmüş ve içten gelmiş. Eğer 10 vote hakkım olsaydı ve bunları sadece bir hikayede kullanabilsem kesinlikle bu hikayeye kullanırdım!!! Tek kelimeyle BA-YIL-DIM