My Sweet Platonic Love

My Sweet Platonic Love

94.6K Reads 6.6K Votes 19 Part Story
yavsenhayirdir By yavsenhayirdir Completed

NOT: Yaoi bir hikayedir. Bu tür hikayelerden rahatsız oluyorsanız okumamanızı tavsiye ederim. Smut yazmayı düşünmüyorum ama Smut'ımsı sahneler var :3

Ayrıca bu hikaye için bana ilham veren Ilgın Erkan'a teşekkür ederim.

Byun Baekhyun: Lise 2'ye gidiyor, mutlu bir yaşantıya ve 4 kişilik bir arkadaş grubuna sahip. Chanyeol'e koşulsuz, şartsız aşık.

Park Chanyeol: Lise 3'e gidiyor. Popüler, zengin, arzulanan,  temiz kalpli ve kendine sırılsıklam aşık olan Baekhyun'dan bir haber.

Kim Minseok (Xiumin): Çin asıllı, Lay'in Chanyeol'le çıktığını öğrendiği ana kadar hayata pembe çerçevelerden bakan bir genç. Lise 4'e gitmesine rağmen bir çocuk kadar kırılgan.

Zhang Yixing (Lay): Lise 3'de, saf, masum ve alçakgönüllü bir çocuk gibi gözükse de aslında kibirli, asi ve zorba biridir. Hatta üst sınıftakiler bile ondan korkuyor.

Kim Jongdae (Chen): Komik, hayat dolu ve sevecen biri. Tıpkı Xiumin gibi Kore'ye alışabilmek için takma bir isim kullanıyor. Baekhyun ile aynı yaşta ve Suho'yla çıkıyor.

Kim Joonmyeon (Suho): Xiumin'le aynı yaşta, okul başkanı, sorumlu ve olgun gibi dursa da Chen'in yanında sevgiye aç, küçük bir çocuk.

Uzun zamandır kedisizim şu satırların güzelliği beni coşturuyor
sukkiee13 sukkiee13 Feb 05
O kadar ağlanır  mı biri için ( tahtaya vurma emojisi) ajajsjjajdkdk
Knk göz kısmı sana ne hatırlattı owjsiejowdoejjxifjiookfsjadjjwjfjs @94SeLu07
ClarieYu ClarieYu Jul 24
Yafvrummm be biassız olmadan önceki biasım işte helal lan
Olm Chen cücük kadar boyun var altına alır seni kdmfkkdkv
Ya her gün anneme ve onura yapıyorum widudjqbkdjwsbdkw @94SeLu07