NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
ULTRA YAKIŞIKLI SADİST

ULTRA YAKIŞIKLI SADİST

166K Reads 6.6K Votes 41 Part Story
Busrasume By Busrasume Updated Aug 12, 2016

Sırf bu duygulara alışık olmadığı için sevdiği kıza zarar veren birini gördünüz mü? Peki onu ailesinden koparacak ve sözünü bozarak arkadaşlarına yapmadığı kalmayan birini? 

"Senden nefret ediyorum!" dedi kıpkırmızı olan gözleriyle.

"Nefret bazen aşkı canlandırırmış biliyor muydun?" dedim başka bir tarafa bakarak. 

"Aşkı; öpücük, dokunuş, sevgi sözleri, gülücük, ışıldayan gözler, en önemlisi saf ve temiz bir kalp canlandırır. Senin aşk hakkında bildiğin hiçbirşey yok." 

Sinirle ona döndüm. " Ben mi aşkı bilmiyorum? Sen bilmediğin duygular içindeyken ona zarar vererek onu kendinden soğutmak nedir biliyor musun?  Sevgi, aşk, hoşlantı... hepsi hikaye. Bu dünyada ki herşey yalan. Ben koca bir yalandan doğan biriyim. Birbirlerini sevdiğini sanarken aslında içten içe nefret eden ama belli etmeyen bir ailenin çocuğuyum. İnan bana kimse sandığın kadar saf ve temiz kalpli değil." dedim ve kapıyı çarparak çıktım.

cici_sadist cici_sadist Mar 08
Bende kitap yazıyorum ama bu karakteri bulamıyorum erkek olanın ismini veririmisin
NatlusGreen NatlusGreen Jul 30, 2015
çok güzel valla  benim 2.ci hikayem umarım okursunuz konusu çok güzel gizemler romantik dostluk https://www.wattpad.com/story/45924014
zynppp1 zynppp1 Apr 19, 2015
aynen çok güzel gidiyorsun ilk bölümlerden. başka kitaplarda ilk 3-4 bölüm sıkıcı oluyo ama sen konunun başına bile çok güzel başlamışsın.
zynppp1 zynppp1 Apr 19, 2015
çok güzel bir hikayeye benziyor. daha yeni başlıycam. konusu çok hoşuma gitti .  cümlelerin çok özgü. neyse ben başlıyım şu hikayeye inşallah yeni bölümleri geç yazmassın.
wBadgirlw wBadgirlw Mar 15, 2015
çok duygusaldi bir o kadarda kısa ama kısa olması iyi oldu çünkü biraz daha sürseydi ağlayabilirdim