NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
SHADOW

SHADOW

73.2K Reads 4.3K Votes 20 Part Story
EXO fanfic türkiye By exofanfictr Completed

TANITIM-1

‘’O-o g-geliyor.’’ Dedi titreyen sesiyle. 
Karşısındaki adama uzun süre baktı Baekhyun. Kimden bahsettiğini bile bilmediği adamın, korkunç bir insan olduğunu o anda anlamıştı. Çünkü karşısında asla kimseden kormaz diyebileceği bir adam, korkudan olduğu yere sinmişti. 
‘’Chanyeol g-gel-liyor, B-baekh-hyun.’’ 
Jongin’in ismini söylemesiyle, uzun karanlık kolidorda bir kahkaha gürledi. Adım sesleri duyulmaya başladığında, Baekhyun içinde gezinen o küçük korkuyu bastırmaya çalıştı. Adım sesleri durduğunda, Jongin’in gözleri korkuyla titredi. Baekhyun, adamın tam arkasında olduğunu biliyordu ancak dönmeye cesaret edemiyordu. 
‘’Hoşbuldum, Jongin.’’ Dedi derinden gelen kalın sesiyle. Nefesini ensesinde hissetti Baekhyun. Zaman ağır çekimde gibi ilerlerken, arkasına zamana ayak uydurarak döndü. Gözleri yukarıya doğru tırmanırken, adamın yüzünü görmek için, hiç acele etmediler. Yüzündeki kendisinden emin gülümsemeye takıldı ilk önce gözleri. Tehtidkar ancak bir o kadar güzel. Onun gözlerini es geçip kızıl saçlarına baktı bir süre. Oldukça yakışıklıydı ancak kardeşini öldürecek bir insan için bunları düşünmesi tamamen yanlıştı. Sonra Baekhyun, gözlerine geldi. 
Ve orada esir kaldı.
-Chanyeollie Pop -

eyesmagic eyesmagic Nov 29, 2016
İçerisinde dramatik olaylar barındıran ficlerin türü angsttır zaten.Finalin mutlu olması bu durumu değiştirmez.
HanRa_95 HanRa_95 Feb 09, 2015
ikiside aynı şey değil mi ?  angst daha acıklı pardon =D