CHLOE (shqip)

CHLOE (shqip)

7.5K Reads 645 Votes 21 Part Story
on hiatus By 6crystal Updated Sep 17, 2018

© GUSHT 2018

"Syte e tu nuk janë kafe tani, jane jeshil. Mesa duket nuk ke me frike nga une."  tha. Zemra ime cante brinjet e mia sa here duart e tij leviznin ritmikisht ne trupin tim,sonte me butesisht se gjithmone, nuk kishte shtrengime te egra dhe turfulluese, vetem ledhatime te dashura dhe te buta ne vend te te enjturave dhe te nxirave.  
"Harry" I peshperita. Me kishte kapur fort me duart e tij.  Fryma e tij ishte e pandalshme, si dhe imja kur ai po më mbante ashtu afer për disa sekonda. 
"Mos më lejo ta bëj", paralajmëroi. Syte po i mbyllte. "Te lutem Kloe , mos më lejo", tha ndërsa fytyra e tij u përkul afër times. 
"Çfarë po ..." dhe para se të mbaroja pyetjen, përgjigja kishte ardhur. 
Ai më puthi.

  • albania
  • albanian
  • dashuri
  • shqip