Nefes Bile Almadan

Nefes Bile Almadan

370K Reads 14K Votes 46 Part Story
Sena By senabuyukdurmus Completed

***

“Ayrılan sendin.”

Bu sefer düşünmeden cevaplama sırası bendeydi. “Daha öncekilerde de bendim.”

“Her neyse. Beni hiçbir şekilde ilgilendirmez. Acından..." dalga geçer gibi bir ses tonuyla söylemişti bu kelimeyi "...bahsettiğim için kusura bakma.”

Birkaç saniye sessiz kalmıştık. Sessizlik içimi yiyordu ve o kızla olan yakınlaşması... Hayır, dayanamayacaktım. Sormak, laf dokundurmak zorundaydım. Sanki hakkımmış gibi... “Ben de biraz evvel ilgilendiğin kızla dans edersin diye düşünüyordum.”

Bir kaşı yukarı kalkmıştı ama dudakları da kıvrılmıştı. Hatta, kendini gülmemek için zor tutuyor gibiydi. Komik bir şey mi söylemiştim?

“Eğer onu dansa kaldırmasalardı onunla ederdim.”

Bana şu cevabı vermek yerine yumruk atsaydı, bundan daha az bir etki yaratırdı. Bir anda kızı masasında gördüm. Daha fazla aşağılanmaya dayanamayacaktım. Elini bıraktım aceleyle, diğer elimi de omzundan çektim. Şaşkınlıkla bana bakarken gözlerinin içine baktım ve onu daha fazla merakta bırakmadım. “Kendisi şu an boşta. Kaldırabilirsin.” dedim ve hızlı hızlı pistin dışına yürümeye başladım. Ama çok geçmeden bileğimden yakaladı ve tüm vücudumun, elektrik çarpmış gibi titremesine neden oldu.

“Ama şu an seninle dans ediyorum ve pişman değilim.”

***

Kader, bir defterde yazılı olsa, hiç korkmadan o sayfaları kopartabilecek cesarette olan Rüzgar, cesaretini sadece Eylül’ün aşkında bulamıyor. Eylül’ün gözlerine bakarken, altına işemiş bir çocuk gibi korkak ve çaresiz. Aşk cesaretini bulamayışının tek sebebi yıllarca bu duyguya inanmayışı değil. Bunun gerçek sebebi yıllar öncesinde gizli. Eylül’se bunu bilmiyor ve çaresizce ‘Neden’ sorusunun cevabını arıyor. Bulabilmekse, hemen hemen zamanı geriye döndürebilmek kadar güç.

  • aşk
  • belirsizlik
  • intikam
  • tutku
  • wattromantik
bayrakaski bayrakaski Jan 25
Yeni baslicam okumaya umarim guzel bir hikayedir ben tutku ve heyecan dulu hikayeleri seviyorum
trabzon22 trabzon22 Nov 20, 2016
Jamie dornan yetti bna okumam için şaka şaka gyt gzl okumaya başladım dornan hayranlığım doğru amaaa😂😂😂
ablan10line ablan10line Jan 18
Hey! Eğer okumak istersen; "ÇİLEK KIZ" adlı hikâyeyi öneririm. Vote, oylarınlar destek verirsen çok mutlu olurum. Şimdiden Teşekkürler..
prettymoonn prettymoonn Jun 16, 2016
Bismillah deyip başlayalım bakalım güzel bir kitaba benziyor sonunda profesyonel bir kitap bulabildim 👍😝
ottusdokkuskuppona ottusdokkuskuppona Oct 08, 2014
Güzel bir hikayeye benziyor. Ve sonu imkansız aşka çıkacak gibi. Mazoşistçemi bilmiyorum ama imkansız aşklara bayılırım.
senabuyukdurmus senabuyukdurmus Sep 16, 2014
@gizem_dsgn Guzel yorumun icin cok tesekkur ederim canim benim :)