Psikopat

Psikopat

81.4M Reads 1.4M Votes 95 Part Story
Mihri Mavi By MihriMavi Completed

Aşk hiç bu kadar karanlık olmamıştı...
   
   Bir tarafta zenginlik ve lüks içinde yaşayan Buket, bir tarafta herkesin korktuğu, tehlikeli ve insafsız Kağan!
    
   Buket'in hayatı babasının iflasıyla değişir ve eski kusursuz günlerini İzmir'de bırakarak zorlu bir yaşam süreceği Ankara'ya taşınmak zorunda kalır. 
    
   Buket, çevresine ve yeni başladığı liseye uyum sağlamaya çalışırken öyle büyük bir hata yapar ki her tavrıyla belayı temsil eden Kağan'ın tüm dikkatini üzerine çeker.
   
   Hiçbir sınır tanımayan Kağan, Buket'e olan öfkesini göstermekten geri durmaz. İkisi de birbirinden ölesiye nefret ederken, kaçınılmaz sona doğru adım adım yaklaşıp kendilerini imkânsız bir aşkın içinde bulurlar.
   
   Tehlike, bir gölge misali Buket'in üzerine çöktüğünde, Kağan'ın ürkütücü karanlığını aşkıyla aydınlatabilecek mi? Yoksa etrafını saran karanlığa yenilerek ruhunu siyaha kaptırıp yok olup gidecek mi?

nurunver123 nurunver123 5 hours ago
Ya ben bu kitabi okumak istiyorum ve hicbir yerde bulamıyorum hüngür hüngür agliycam ya niye kaldiriyosunuz lan burdan kitabin yayını kalktıysa sizin benim duygularimla oynamaya ne hakkiniz var lan Allah belanizi versin
crzy2grls crzy2grls a day ago
Troll Bad Boy Ve Zoraki Evlilik Kitabı Yazdım bekliyorum wofasfjsaopfjağsorefursjedf
kalbiihanet333 kalbiihanet333 9 hours ago
Takip edin A-Ş-K 3 harflidir adlı kitabımın ilk bölümü yayınlandı
deniz2bd deniz2bd Sep 11
Arkadaşlar kitaplarıma bakarsanız sevinirim ben de sizin kitaplarınıza bakarım msj atarsa ız sizi bulabilirim hatta oy be yorum anında atarım sizden de bekliyorum eleştirilere açığım
ovv bende mavişehirde yaşıyorum nedense bi gururlandım sşsşslöşsöşsşs
ateseasiksu ateseasiksu Sep 11
Bu arada kitabı ptofosyonelce yazdım yani random kısaltma falan yok