Çek Elini!

Çek Elini!

101K Reads 4.2K Votes 19 Part Story
Yokomi-chan By Yokomi-chan Completed

Bu bir yaoi! Yani boy x boy. Eğer zevkiniz değilse okumayın! Bak günah benden gitti! sevmiyorsanız okumayın! Ama "Yok bir seferden bir şey olmaz" dersen bu benim suçum değil.

Hikaye: Tomoe İchigo hayatı boyunca hep kız zannedilmiştir fakat erkek olduğunu söyleyemeyecek kadar korkak ve utangaçtır. Upuzun saçlarını kestirmemesinin tek nedeni ablasının yurt dışından sadece onun saçlarını toplayarak sinirlerini atabilmek için gelmesidir. Yeni bir liseye geldiğinde Sonunda onun erkek olduğunu anlayan biri çıkar. Sorun: Bu kişi yüzde yüz tüm sınıfın....hayır. Tüm okulun korktuğu biridir.

SasamiUKW SasamiUKW May 01
Oha lan tatliş bi çocuk hissediyorum sanki.. diğer erkekler sahiplenmeden ben yürümeliyim .s
ilaygasai ilaygasai Oct 01
YA OF YNİDEN BAŞLADIM VE O 2. KİTAPTAKİ SON ;-; NİYE YAZAĞR NANDEEĞĞ OF YA O YÜZDEN HARBİDEN KÖTÜ ŞEYLER YAŞAMIŞTIM ALJDAŞNA
Baalina Baalina May 01
Benimde kıza çok benzeyen erkek karakterlerim var uaheuaehauhe ( ͡° ͜ʖ ͡°)  . Bazıları para için erkeklerle yapıyo falan AUHEAUEHAUEH ($ᴥ$)
MaviPoteyto MaviPoteyto Apr 10, 2015
Kızın, pardon erkeğin :D karakterinin hangi anime kişisi olduğunu söyleyebilirmisin ? Merak ettim çoooğğğk :P
usamamo usamamo Nov 22, 2014
Yaoi... Okuyamayacağım ama ilgimi çekmişti... Kendimle yaptığım uzun savaşlar sonucu Yaoi okumayacapım kanısına varmıştım... Özür dilerim Yazar-sama, eminim harika yazmışsındır!
MasterIsASlave MasterIsASlave Jun 24, 2014
Ana karakterin resminde ki kizmi cidden .p sacini fln keserse kesimis halinide koy tmm mi .p