KEDİLER AŞKINA!

KEDİLER AŞKINA!

358K Reads 26.7K Votes 49 Part Story
Yaren Saltık By YarenSltk Updated Sep 07

Gölge, bir büyü yüzünden kediye dönüşür. Bu şanssız olay karşısında, şanslı olduğunu düşüneceği bir olay olur ve bir çocuk onu evine alır. Bir yıl oyunca, kendini sahiplenen Doruk ile birlikte yaşayan Gölge, tüm bencilliklerinden, kötü niyetinden ve duygusuzluğundan sıyrılıp başka birisi olur, onun yardımıyla. Bir yılın ardından, Doruk'u sadece kedi olarak elde edemeyeceğini fark edip, insan olmaya karar verir. Büyüyü yapan kadını bulur ve ondan istediği zaman insana ya da kediye dönüşebileceği sihirli tozu alır. Ama ne var ki, hiç bir şey sandığı gibi değildir.
  En başta, onun kedi olmasını planlayan ve onu bu hayata iten bir düşmanı vardır. Gölge, kedi halindeyken tanıdığı Doruk'u insan haliyle kazanmaya çalışırken bir yandan da kedi haliyle Doruk'un yanında kalmaya çalışmaktadır. Fakat, her plan mükemmel işlemez. Elbet aksaklıklar olur. 
  Git gide köşeye sıkıştığını fark eden Gölge, bir yandan düşmanıyla, bir taraftan ailesiyle, bir taraftan da bu büyük sırrıyla uğraşmak zorundadır. Ama biliyordur ki; Doruk gerçekleri öğrendiğinde pek de iyi şeyler olmayacak. 
  
  *HİKAYENİN TÜM HAKLARI SAKLIDIR. HİKAYE, WATTPAD HARİCİNDE HİÇ BİR YERDE YAYINLANMAMAKTADIR. BAŞKA BİR YERDE GÖRDÜĞÜNÜZ ANDA BANA HABER VERMENİZİ RİCA EDİYORUM.
  -23 Nisan 2013-

cressirona cressirona Jul 27
Kola'da kedim Lokum'u gördüm sanki, melektir ama bana karşı skhakmskfjsjxjs   kıskandı mı var ya üfff kdfjdmfdkx
yasemin8193 yasemin8193 Nov 12
Aynı ben bende uykuya aşık erkeklerle haşır neşir olmayan biriyim ama tek fark cinsiyet farklı hihiihi
Kola mı? Çok yaratıcı. Bu arada espiri yapmak isterdim ama mideniz bulanmasın.
Eğlenceli bir kurguya bekliyor. Devam edeceğim. Başarılar!
Tanıtımı okumasaydim çok fesat anlardim ama neyyyse fjsjdjjs