NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Bad girls loves good boys

Bad girls loves good boys

160K Reads 11.8K Votes 31 Part Story
Helen By HelenStylinson Completed

Mackenzie Boyle je dvacetiletá dívka, která celý svůj dosavadní život v podstatě protancovala. Celebrity jí vyhledávají pro své klipy, vystoupení nebo cokoliv, v čem se dá tancovat. 
Kdo by odmítl tancovat pro One Direction by byl buď naprosto hloupý a nebo plný nenávisti, stejně jako Mackenzie. Ale jelikož jí nabízí hodně peněz, je nucena nabídku přijmout. Ale co když nezůstane pouze u jednoho setkání. Co když se jim zalíbí její sebevědomé, až drzé chování a budou jí chtít vidět znovu?
A co když její nenávist přeroste na lásku k jednomu z nich?All Rights Reserved®

_AnHoran_ _AnHoran_ Apr 20
Je ale je horší když s někým chodíte a myslíte se že ho milujete ale přitom😂😂😂
Freedom_and_Laugh Freedom_and_Laugh Nov 30, 2014
Dokonalé :3 Připadá mi, že v Mackenzie vidím sebe (drzá, sebevědomá a tvrdohlavá) :3 I like it!! :*
miamassive miamassive May 10, 2014
Elis Gillies? :OOOO To jako vážně? :O Ženská,ty jsi úžasná ;33 Lepší holku si nemohla obsadit do role Mackenzie :O<33 Víš kdo je tvůj nový megaa fanoušek? ;33 Ňuf,slečna Kopecká :OO<3 Máš neskutečně dokonalej nápad :O <33 Jéj^^ Já se teď od toho neodtrhnu :DDDDD<3
IliKumsov IliKumsov May 04, 2014
O wow je to fakt dokonalý... :-) většinou mě první. díly u příběhu nebo knížek nezaujmou ale když se dokopu k tomu pokračovat tak se mi začnou líbit a pohlcovat do děje ale tahle povídka mě pohltila už od první věty... :-)
KatieMras KatieMras Apr 29, 2014
Všetky tvoje story sú také dokonalé! Zbožňujem ich zatiaľ všetky a som si istá, že budem aj túto ;) Máš obrovský talent a som nesmierne rada, že som tvoje poviedky objavila :)
MaBlektov MaBlektov Apr 27, 2014
:3 Dokonalýýý, miluju tvoje příběhy♥ Rychle další část!!!♥