NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Kötü Kızla Zoraki Evlilik | Düzenleniyor

Kötü Kızla Zoraki Evlilik | Düzenleniyor

3.2M Reads 89.7K Votes 53 Part Story
A L Y A By GoldPimil Updated Jun 18, 2016

⇨ Klişe Zoraki Evlilik Okumaktan Bıkmışlara! ⇦

Bazılarınız zoraki evlilik okumayı bıraktı, bu aynı tür şeyi defalarca okuyup karakterleri karıştırmaktan da olabilir. Yada klişe kurgu ön yargısı. Bu hikayem ise bütün zoraki evlilik adı altındaki badboy-goodgil hikayelerine inat yazılmıştır. GoldPimil Hikayeleri Farklıdır. Böyle bilindi, böyle bilinecek. 

-"Azra. Yoruluyorum. Beni neden sevmeyi denemiyorsun? Yaşadıklarını her kadın kaldıramaz biliyorum, belki başkasını istemiyorsundur. Ama ben senin için başkası mıyım? Sana öyle çıkıştığım için özür dilerim, çok özür dilerim ama abimi bile kıskanıyorum. Çünkü o bile seni benden daha iyi tanıyor. Bizim doğru düzgün hangi anımız oldu ki? Dokuz ay birbirimizden uzaktık zaten. Neredeyse 1.Yılı bitirdik ama 1 ayını bile doğru düzgün yaşamadık. Seni seviyorum Azra'm... Hemde sandığından çok daha fazla."

-"Sen çok farklısın. Yani sanki sen bana dokunduğunda kendimi daha temiz biriymiş gibi hissediyorum. Dünyadaki herkes bana yüzünü dönse bile sen yanımda kalacakmışsın gibi geliyor. Daha yakın ve rahat oluyorum yanında. Ama şu an ne kadar karmaşık olduğumu bilemezsin. O kadar ay uyuduğumu saymazsak birkaç gün önce yıllardır aşık olduğum kişiyi saçma bir takıntım yüzünden sevdiğimi öğrendim ben. Ya sesin kokuna da takıntım varsa? Gözlerine, saçlarına, burnuna, vücuduna, en çok da dudaklarına... Eğer bu takıntıysa, sana takıntılıyım ben. Seni takıntım haline getiriyorum Tuğberk."

•●•●•● ©Tüm Hakları Saklıdır. ●•●•●• 

◆ GoldPimil Hikayeleri Farklıdır. ◆

Yerlerde gezinen dipnot: Sonuna kadar okuyun, klişe derseniz veya beğenmezseniz vururum kendimi. 

Kapak yapımı Calanthe meleğime aittir.

berat99_kami berat99_kami Jul 14, 2016
Yeni hikayeye basliyorum diye baktim. Bir kac yil once zaten okumus oldugumu fark ettim 😂😂(gerci eski hesaptandi o) SPOI----> portakal ve kokusunu sevmesi akiften kaynaklaniyodu galiba, buyukbabasi da varken fark etmislerdi sanirim?
goddessmelinoe goddessmelinoe Aug 28, 2016
Zoraki evlilik kitaplarından nefret ederim ama özgüvenli kız karakter var diye başlayayım bakalım
Sessizizz Sessizizz Aug 29, 2016
Boş mezar gördüm KSHKSJJHKSHKEHEKSHSJJSKJSKHEKSHSKSHSK 😂😂😂😂😂
Sessizizz Sessizizz Aug 29, 2016
Cümleler neden böyle anlamsız bazıları yani. ATIYORDUM YAPABİLİRSİNİZ İÇİN BEN BU MAVİLİĞİ KEŞFETMEK VE. ???
Crescenthigh Crescenthigh Dec 24, 2015
Tanıtım çok iyiydi çok güzel olmuş :D şimdiden eğleneceğimi hissediyorum :))
kitapkurducern kitapkurducern Dec 19, 2015
CEZA EVINDEN YENI ÇIKAN ASLAN&ONUN HAYATINA GIRMEYE ÇALIŞAN MASUM ZIŞAN. KITAP OLMADAN ÖNCE KEŞKE OKUSAYDIM DİYECEĞİN BIR ÇALIŞMA. PİŞMAN OLMADAN OKUMAYA BAŞLA ;) https://www.wattpad.com/190485286-sosyopat-wattys2015-giriş