DADDY'S GIRL

DADDY'S GIRL

2.7K Reads 699 Votes 19 Part Story
Klea By Klea12349 Updated Nov 29

Gjithçka do të ndryshojë kur Abigeili tenton të vetëvritet. Te fshehta te medha do te dalin nr shesh dhe do tiatorturojne shpirtin. çfarë do të ndodhë, a do të mundet ajo ta shpëtojë shpirtin e saj të humbur nëpërmjet dashurisë?

 • albanian
 • anorexia
 • betrayal
 • dashuri
 • rehabilitation
 • romance
 • watty
Tona30 Tona30 May 07
Si nuk na mungove me mungonte notification ne tel me emrin tend😅😅😅😅😅💞💞💞💞💞
Tona30 Tona30 May 07
Nrm qe do e vazhdosh pz te betohem me plq shuuuume i dyti liber qe flet per ate cfare ndodh ne realitet ate cfare ne perjetojme nje ndodhi e vertete.
               Bravo te qofte Klea je nje shkrimtare e madhe 💞💞💞💞💞💞💞
Artiolaaa Artiolaaa May 07
Ato modelet han ma shum se ne njerzit normal dhe mbajn diet vetem kur kan sfilata mode ose me ba naj foto...mos besoni cdo gja qe ju shitet
Tona30 Tona30 May 07
Po nrm qe na plq dhe pyet kjo 😡💞💞💞😅😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Çdo krijim nga ana jote klea është super prandaj no comente
Tona30 Tona30 May 07
Para se ta filloj ta lexoj dua te te uroj suksese ne librin tend te ri zmr e meriton.
               Jam shume e sigurte se dhe pa e lexuar qe do jete nje nder "Favorite books" 😘😘😘😘😘😘😘😘