Serseri (!) Öğretmenim

Serseri (!) Öğretmenim

8.7M Reads 261K Votes 41 Part Story
yağmur By yagmurkrk Updated Dec 09, 2015

Herşey bir gece ile başlamıştı benim için.Ders çalıştıktan sonra evime gittiğim gece.Poyrazla ilk ozaman karşılaşmıştım ve olanlara adımımı atmıştım.Sarhoştu..Benim beyazlığımı elimden alırken hiç acımamıştı.Beni orada iğrenç bir şekilde bırakırken hiç acımamıştı.Sonra birden karşıma çıktı ve 'Benimsin'dedi.Okadar kötü,sadist ruhlu biriydi ki ağzımı açamamıştım.Şimdi ise ona inat bi çocuğu öpmüştüm ve sonuçların iyi olacağını sanmıyodum.

Bar tamamiyle sessizliğe bürünürken,titrek bacaklarımı sabitlemeye çalıştım.Okadar karanlık ve tehlikeli bakıyodu ki bakışlarının altında ezildim,yok oldum.Yavaşca bana doğru yaklaştığında tüm irademi kullanarak omuzlarımı dikleştirdim.İşaret parmağını çenemden yanağıma gezdirirken kulağıma yaklaştı.

"Seni uyarmıştım kumsal.." Yutkundum.Uyarışları pekte iyi biçimde değildi.

"Ama sen..Sen ölmeyi seçtin.." Dedi fısıltıyla.Kulağımdaki nefesi ile titredim.

"Yaşarken Ölmek neymiş görüceksin kumsal..Hemde en acı bir biçimde." Kafasını kaldırıp yüzüme baktı.Sağ dudağı yukarı kıvrılmıştı.Gözleri beni delip geçerken gözyaşlarım yanağımdan süzüldü.Ve sonra o gitti.Bana vurmadan,işkence yapmadan bardan ayrıldı.

Ama nerden bilebilirdim ki asıl işkence'nin,okula öğretmen olarak gelmesi olduğunu..

7meri7 7meri7 Jul 03
Lan ne boktan bi dünya nasıl vatanı için çalışan bir insan aşırı derecede alkol kullanıp tecavüzcü olur amk bi de bunu normal bir şey gibi göstermişsiniz.Beni tecavüz etmediler ama taciz ettiler hala unutamıyorum!!!!!!
prenses521 prenses521 Jul 25
Tecavüz Meşrulaştırılamaz. Tecavüz bu kadar kolay bir şey değil ve  bu kadar basitleştirilemez.
Benim arkadaşımın başına böyle bir şey gelse (allah korusun düşmanımın başına bile gelmesin ) o çocuğu bulur önce zencilere siktirip sonra  kazığa otuttururdum amk bune sakinlik
Ayrıca insan arkadaşını saat 11 den sonra bırakırmı lan insan taksi falan tutar yada evde kal der
saudadee_ saudadee_ Jun 06
İğrençsin. Bu kadar mı basit senin için tecavüz? Bu mu? Cidden mi?
Bu ne biçim arkadaş lan Allah korusun başıma gelse düşmanım bu kızın yaptığından daha fazla endişelenir benim için