CEZAYİR MENEKŞESİ - Aşkın Renkleri Serisi 3 (KİTAP OLDU)

CEZAYİR MENEKŞESİ - Aşkın Renkleri Serisi 3 (KİTAP OLDU)

1.4M Reads 6.7K Votes 9 Part Story
Burcu Büyükyıldız By burcununhikayeleri Completed

YALNIZCA TUTKUNUN VARLIĞINA İNANAN KARŞI KONULMAZ BİR ADAM... RÜZGÂRINA KAPILDIĞI ADAMI ELDE ETMEYE KARARLI BÜYÜLEYİCİ BİR KADIN... KAR TANELERİNİN DÜŞTÜĞÜ YERDE BAŞLAYAN, YAKICI VE KURAL TANIMAYAN BİR AŞK...

Kuzey Doğan, gri gözleri ve sert duruşuyla kadınları fethedip, mesleğinde fırtınalar estiren, hırslı ve korkusuz bir avukattı. Kalbini ısıtmayı hiç kimse başaramasa da, karanlık bir gecede gördüğü ışıltılı bakışlar soğuk duvarlarının ardında bir yangın başlatmıştı.

Güzelliği ve zekâsıyla herkesi kendine hayran bırakan Selin Soydan, âşık olduğu adamı baştan çıkarabilmek için yaptığı planların işe yarayacağını sanıyordu. Derinlerinde ne sakladığını bilmediği bir buz dağına çarptığında, korumaya çalıştığı iradesi de paramparça olmuştu.

Tutkunun ateşi ikisini de kavururken, Kuzey sahip olduğu kararlılığı ellerinde tutabilecek miydi? Tehlikelerle örülü geçmiş aralarına sızdığında, tutsak edilmiş duygular zincirlerinden kurtulup özgür kalabilecek miydi?

EPHESUS YAYINLARI farkıyla tüm kitapçılarda!

© Tüm hakları EPHESUS YAYINLARI'na aittir. Yayın evinin izni olmadan alıntı yapılamaz ve kopyalanamaz. Yapıldığı takdirde şahıslar ya da kurumlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.