CEZAYİR MENEKŞESİ - Aşkın Renkleri Serisi 3 (KİTAP OLDU)

CEZAYİR MENEKŞESİ - Aşkın Renkleri Serisi 3 (KİTAP OLDU)

1.4M Reads 6.6K Votes 9 Part Story
Burcu Büyükyıldız By burcununhikayeleri Completed

YALNIZCA TUTKUNUN VARLIĞINA İNANAN KARŞI KONULMAZ BİR ADAM... RÜZGÂRINA KAPILDIĞI ADAMI ELDE ETMEYE KARARLI BÜYÜLEYİCİ BİR KADIN... KAR TANELERİNİN DÜŞTÜĞÜ YERDE BAŞLAYAN, YAKICI VE KURAL TANIMAYAN BİR AŞK...

Kuzey Doğan, gri gözleri ve sert duruşuyla kadınları fethedip, mesleğinde fırtınalar estiren, hırslı ve korkusuz bir avukattı. Kalbini ısıtmayı hiç kimse başaramasa da, karanlık bir gecede gördüğü ışıltılı bakışlar soğuk duvarlarının ardında bir yangın başlatmıştı.

Güzelliği ve zekâsıyla herkesi kendine hayran bırakan Selin Soydan, âşık olduğu adamı baştan çıkarabilmek için yaptığı planların işe yarayacağını sanıyordu. Derinlerinde ne sakladığını bilmediği bir buz dağına çarptığında, korumaya çalıştığı iradesi de paramparça olmuştu.

Tutkunun ateşi ikisini de kavururken, Kuzey sahip olduğu kararlılığı ellerinde tutabilecek miydi? Tehlikelerle örülü geçmiş aralarına sızdığında, tutsak edilmiş duygular zincirlerinden kurtulup özgür kalabilecek miydi?

EPHESUS YAYINLARI farkıyla tüm kitapçılarda!

© Tüm hakları EPHESUS YAYINLARI'na aittir. Yayın evinin izni olmadan alıntı yapılamaz ve kopyalanamaz. Yapıldığı takdirde şahıslar ya da kurumlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

  • aşk
  • aşkınrenkleriserisi
  • burcubüyükyıldız
  • cezayirmenekşesi
  • kuzeydoğan
  • romantizm
  • tutku
tutkudelisiyim tutkudelisiyim Jul 27, 2017
Kitabı okumaya dün sabah 10 da başladım ve bugün şu saat itibariyle bitti bayılarak içim eriye eriye okudum yüreğine sağlık yazarcım yarın ilk işim d&r a gidip diğer kitapları almak olacak😉
baykussehri baykussehri Feb 25, 2016
Merhaba, :) Yazımının ve kurgunun  güzelliği başlangıcına yansımış. Kelimelerinin duygusu çok iyi. Kalemine sağlık yazarım. :)
MelatoninKafasi MelatoninKafasi Mar 18, 2016
Şahane , her cümlesi hemde , tebrik ederim.Sende benim kitabıma destek olursan memnun kalırım ..:)
StefanundCaroline StefanundCaroline Jan 17, 2016
tanitimi daha yeni okudum ve hikayeyi okumaya sabirzislaniyorum kesin cok güzel.. zaten biraz tutku olan hikayeleri cok seviyorum ve aşk herseyi affedermi kitabında cok güzel
- - Sep 12, 2015
uuu adim geciyooo ay heyecan yaptim ilk kez adimin bas rolde oldugu bi kitabi okucam ay ay ayyy :))
snm_sare snm_sare May 10, 2015
Hmm tanıtımı aslında herşeyi anlatıyor güzel yazarcım ☺️  hadi bana iyi okumalar