Konkurs literacki "Splątane nici" [Wiosna/Lato 2018]

Konkurs literacki "Splątane nici" [Wiosna/Lato 2018]

177K Reads 1.2K Votes 6 Part Story
adriananitaniteczka By adriananitaniteczka Updated a day ago

KONKURS POD PATRONATEM:  Wydawnictwo Jaguar, Wydawnictwo Albatros, Wydawnictwo Prószyński i S-ka, Wydawnictwo Helion, Wydawnictwo SQN, Wydawnictwo Dreams, Wydawnictwo Egmont, Wydawnictwo Niezwykłe, Wydawnictwo Novae Res, Wydawnictwo Iskry, Wydawnictwo Dobra Literatura, Wydawnictwo Mamiko, Wydawnitwo Lira, Biuro Literackie, Różowa Fabryka, bookreviewsbyanita, szuflada.net, wielu instagramerów i blogerów (więcej info w rozdziale o patronatach).

Ponadto wspierają nas:
Ambasadorzy: yenneferslut, zakurzona, KorpoLudka, EliseBlackpool
Wattpadowicze: Tea-Amo, agitag, Ailes, Alexaandra_claire, darkhill_4ever, D_M_Williams, as_like_me, Cherrich, Zielonooka_Wilczyca, Someone_usual, Szaraad, Rubyilo, Queen_OF_Wolves, Paulinellina, fakelilou, Syllvi_a, AstraFaraday, neverwinternight, as_like_me, Ariqhue, AnaLeFay, NikodemJez, patis269, AnaLeFay, HiddenBeautty, Brxxks, AnkaNisztuk, VenusWszechmocna, RJBScarletRain, whatsupwatt i CharlotteMils. 

Witaj w najbardziej profesjonalnym konkursie Wattpada! Możesz mieć jedno wyświetlenie, i to swoje. Jedną gwiazdkę, zresztą od przyjaciółki. Nie interesuje nas to. Masz po prostu mieć na tyle odwagi, by zawalczyć o podium i związane z nim nagrody.

W poprzedniej edycji naszego konkursu nawiązaliśmy współpracę z kilkoma wydawnictwami, między innymi z Wydawnictwem Jaguar, oraz wieloma blogerami, recenzentami i bookstgramerami, a nawet youtuberami! Konkurs okazał się wielkim przedsięwzięciem i osiągnął popularność, która przerosła nasze oczekiwania. Stał się najbardziej profesjonalnym konkursem na polskim Wattpadzie. Zaistniał na YouTubie, Instagramie, fanpage'ach, blogach.

Jesteśmy zdeterminowani, by utrzymać rangę najbardziej profesjonalnego konkursu!

Skład Nożyc: Evyenne, MadameDelay, Blockfush, hancia1303, adriananitaniteczka

  • adriananitaniteczka
  • konkurs
  • konkursgrafczny
  • konkursliteracki
  • konkursy
  • losowo
  • nożyce
  • splątanenici