Gönül Savaşları (Kitap Olacak.)

Gönül Savaşları (Kitap Olacak.)

115K Reads 3.5K Votes 28 Part Story
IkiArkadas By IkiArkadas Completed

*  *  *

"Üç haftada aşk mı olur ?! Yalan bu ! "

Kız sözleriyle isteği dışında Ramsey'in tezine arka çıkmış olmuştu.Odanın kalın ahşap direklerinden birine yaslanmış olan adam,olduğu yerden söylenmişti babasına.

"Elin kuş beyinlisi bile ne olduğunu anlıyor görüyorsun değil mi baba ?! Bu mektup yalan ! O ırz düşmanı adam kardeşimi kirletmiş,sonra onu bu mektubu yazmaya zorlamış ! Yahu hangi insan üç haftada birine aşık olur ? Ahırdaki eşekler bile çiftleşmeden önce daha fazla düşünüyor ! "

 "Ramsey ! Düzgün konuş be adam ! "

Azarlayan babasına elini savurarak umursamadığını göstermişti Ramsey.O ana kadar sakince yerinde oturan Grace ise kalkmıştı sandalyesinden.Adamın karşısına geçip,işaret parmağını sallayarak konuşmaya başlamıştı.

"Sakın benim ağabeyime iftira atma canavar herif ! Adım gibi eminim,senin o cilvenaz kardeşin ayarttı William'ı ! Adamın koynuna girdi,onunla evlenmek zorunda bıraktı ! Çünkü biliyor,ağabeyim babamın tek varisi ! "

Kızın yüzüne doğru salladığı parmağını bir anda havada yakalayıp,sıkarak yavaşça aşağı indirmişti Ramsey.Sakin fakat kinayeli sesi tavrını ortaya koyuyordu.

"Dikkat et böyle olur olmaz her yerde parmağını sallama.İlkinde aşağı indirir,ikincisinde kökünden kırıp münasip yerine bırakırlar."

*  *  *

  • romantikkomedi
  • tarihikurgu
  • tarihiromantik
kocakk kocakk Dec 15, 2014
güzel ama çok karışık yazıyorsun yüzyıl savaşlarının başlangıcını anlamadım desem :/ :D ama konu çok ilgi çekici severim boyle hikayeleriii :))
uzumlurecel uzumlurecel May 17, 2014
İnsanlar niye emeğe karşılığını vermekte bu kadar zorlanıyorlar acaba?Bu bölüm o kadar fazla yorumu ve voteyi hak ediyor ki.Kesinlikle çok güzel yazıyorsun.
prisioneroo prisioneroo Oct 04
sizi romantik komedi tadında Yabancı Aşk isimli kitabıma davet ediyorum :)