AŞKın Sinsiliği  (Kurak Katliamı)

AŞKın Sinsiliği (Kurak Katliamı)

547K Reads 31.9K Votes 115 Part Story
Büşra Toraman By BusraToraman Completed

Jaimie daha beş yaşındayken getirilmişti bu okula... Koruma amaçlı bir tutsaklık yaşasa da aslında kendisi bir korumaya dönüşmüştü.

Jaimie Ditroit'te Walkerville diye küçük bir sahil yerinde olan Novam Eğitim Merkezi'nde korumaydı. Kimi koruduğunu gelince; gündüzcüleri gececilerden koruyordu..Yani insanları vampirlerden koruyordu...

Okulda bulanan yatılı binalarda vampir ve insan öğrenciler kalıyordu. İnsan öğrenciler vampirlerle aynı kampüste kaldıklarını bilmeseler de vampirler her şeyden haberdardı...Şimdiye kadar bir sıkıntısı yoktu Jaimie'nin ama kafasını karıştıracak şeyler çıkıyordu ortaya..

Ona bir hiçmiş gibi davranan; Damian...

Ona bir hiçten daha kötü davranıp her fırsatı aşağılayan; Helen..

Nöbet arkadaşı olan; Vince

Buraya kadar bir şey yoktu...Zaten bunlar hep hayatındaydı. Asıl sorun Neal'la başlıyordu.

Vampirler asla insanlarla konuşmaz, onları küçük görürlerdi ama Neal bunu aptalca bulurdu. Bu yüzden vampir topluluğundan dışlanmaya bile hazırdı.

Okulun adını hep tuhaf bulmuştur...Latince'den gelen sözcüğün anlamı 'yeni nesil' demekti. Tuhaf olan vampirlerin gelecekten çok geçmişe bağlı olmalarıydı..Onların 'yeni nesli' yine onlardı...

Jaimie Vince'le beraber bu okulda büyümüştü..Vince de tıpkı onun gibi buraya getirilmişti. Neden getirildi, kim getirdi, asıl ailesi kimler? Kuşkuları başladığında bunların yanıtlarını beraber aramaya başladılar.Yaşadıkları dillere destan olacak türdendi.

Tüm bunların içinde hayatın en büyük acımasızlığı olan o tuhaf şeyi yaşamaya başlamıştı. Aşk tüm doğrularını yıkmak ve onu geçmişiyle tehdit etmeye geliyordu.

İntikam ve aşk...

Gurur ve aşk..

RhysLarren RhysLarren Jun 16, 2016
Fantazi kurgu seviyorsanız okumanızı tavisye ederim. Ayrıca okumaya karşılık okuma yaparım ama sadece beğenirsem oylarım. https://www.wattpad.com/241259212-k%C4%B1r%C4%B1k-diy%C3%A2r-1-b%C3%B6l%C3%BCm-mektup
nahbanask nahbanask May 27, 2016
KBK'da görmeyi çok istedigim fakat göremedigim tür..  severim (:
gidjaa gidjaa Nov 28, 2016
Aklıma hengover daki cho geldi onu hayal edicem ajdjjcjfdj seni lanet şişko
esoes1980 esoes1980 Aug 06, 2016
ilk yazdığın hikeyeni en son okumak bütün karakterlerine aşığım en son gregg de kaldım hadi bakalım gönder Damianı
LuxsLayer LuxsLayer Oct 21, 2016
Vampire knighta mi benzio ne bi yerden kaneme senpai ile zero cikarsa sasmam bu girişe ^^