A Challenge To Win|✔️

A Challenge To Win|✔️

7.8K Reads 918 Votes 25 Part Story
Daniela❤️ By DaniStilinski Updated May 29, 2018

"Jacksonville High School" eshte nje shkolle aktrimi,por ne te realizohen edhe lojera sportive.Loja kryesore eshte futbolli,ku kapiteni i skuadres perfaqesuese te shkolles eshte Nelson Quinn.Ai eshte i njohur per talentin e tij si sulmues,por njekohesisht ka dhe aftesi te medha ne aktrim...Shkolla e aktrimit eshte nje si nje mbreteri per te,ku cdo vajze e do Nelsonin per vete.Kur Nelson shenon gol,duket sikur ne zemrat e tyre godet nje shigjete..Valle a ka te beje gjithcka me futbollin?A eshte futbolli e vetmja sfide qe duhet te fitoj Nelson Quinni?

 • actors
 • actress
 • albania
 • albanian
 • arts
 • couples
 • friendship
 • game
 • loyality
 • school
 • soccer