NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Siyah Geceler TAMAMLANDI

Siyah Geceler TAMAMLANDI

842K Reads 22.1K Votes 32 Part Story
Gõlge Atabey By GlgeAtabey Completed

SİYAH GECELER
TANITIM

"EVLENMEM" anladınız mı?" Evlenmem " unutun bunu o yağız denen adamla evlenmem. Lale artık öfkesini kontrol etmekte zorlanıyordu. Annesi babası karşısına geçmiş evleneceksin demişlerdi. Fikret amcayı en son dokuz yaşında görmüştü tabi birde oğlunu. 
"kızım ne demek evlenmem hem siz çocukken birbirinize aşıktınız" bu sözleri söylediği an lale'nin öfke dolu bakışlarına maruz kalmıştı.
"Anne sen deli misin? allah aşkına on beş yıl oldu biz birimizi görmeyeli hem biz çocukken bile birbirimizden nefret ederdik hatırladın mı?"
Tülin hanım başka bir şey söylemeye cesaret edememişti. Çünkü biliyordu ki üstüne giderse bu deli bozuğun yapamayacağı şey yoktu.
Hüseyin bey koltuğundan kalkıp zeyneb'in tam karşısına geçmişti. O da kızının huyunu biliyordu ama ortada verilmiş bir söz vardı. Sözünden dönemezdi ama kızına da kıyamazdı. "bak güzel kızım ben bir söz verdim şimdi sözümden dönemem ama sana da kıyamam "daha sözlerini bitirmeden lale sözünü yarıda kesmişti.
" baba sen benimle dalga mı geçiyorsun, bak sana karşı gelmek istemem ama bu dediğiniz olmaz, unutun bunu evlenmem" lale bunları söyledikten sonra öfkeyle odasına çıkmıştı.
Ah aptal lale şimdi ne yapacaksın bakalım? O yağız denen hödükle evlenmiycem işte madem sevgili babam sözünden dönemiyor o zaman ben giderim.
Lale herkes yattıktan sonra ufak bir sırt çantası hazırlamış sessiz adımlarla dışarı çıkmıştı. Kapıdan çıkıp son kez arkasına baktığında yüzündeki gülümseme görenlerin aklını başından alacak cinstendi." Eh sevgili anne baba bende laley 'sem o hödük yağızla EV-LEN-MEM"

derinnaz56 derinnaz56 Jul 03, 2016
Güzel ama kimin ağzından yazdığını ve konuşmalarını daha düzenli yazsan daha iyi anlayabilirim
edageyik edageyik Oct 05, 2016
Bende de gebelik zehirlenmesi olmuştu son hafta. Zor günlerdi.. Zor saatlerdi.. Kalemine sağlık kardeşim.
- - Jul 08, 2016
Bende aşk konusunda yazılar yazıyorum.Ölmek mi dediniz? Bana mı seslendiniz? adlı kitabımı okumanızı tavsiye ederim.
               https://www.wattpad.com/user/okkoadam
               İyi okumalar.
_ruhunuzoruspu_ _ruhunuzoruspu_ Dec 02, 2016
Lonet olsun Şanlı Urfa lonet olsun bu dünya lonet olsun sjsjjsjsjjsjsjs
eftelyahanim eftelyahanim Feb 20, 2016
Lanet olası Şanlıurfa ndndmnddn haykırdım 😂😂😂😂
HulyaMehmed HulyaMehmed Jun 20, 2015
Güzel yazmışsın da yazım hataların baya fazla. Zamanla düzeleceğine eminim. Bu arada kızın adı Lale mi Zeynep mi? Ya da iki isimli mi?