Siyah Geceler TAMAMLANDI

Siyah Geceler TAMAMLANDI

906K Reads 24.8K Votes 32 Part Story
Gõlge Atabey By GlgeAtabey Completed

SİYAH GECELER
TANITIM

"EVLENMEM" anladınız mı?" Evlenmem " unutun bunu o yağız denen adamla evlenmem. Lale artık öfkesini kontrol etmekte zorlanıyordu. Annesi babası karşısına geçmiş evleneceksin demişlerdi. Fikret amcayı en son dokuz yaşında görmüştü tabi birde oğlunu. 
"kızım ne demek evlenmem hem siz çocukken birbirinize aşıktınız" bu sözleri söylediği an lale'nin öfke dolu bakışlarına maruz kalmıştı.
"Anne sen deli misin? allah aşkına on beş yıl oldu biz birimizi görmeyeli hem biz çocukken bile birbirimizden nefret ederdik hatırladın mı?"
Tülin hanım başka bir şey söylemeye cesaret edememişti. Çünkü biliyordu ki üstüne giderse bu deli bozuğun yapamayacağı şey yoktu.
Hüseyin bey koltuğundan kalkıp zeyneb'in tam karşısına geçmişti. O da kızının huyunu biliyordu ama ortada verilmiş bir söz vardı. Sözünden dönemezdi ama kızına da kıyamazdı. "bak güzel kızım ben bir söz verdim şimdi sözümden dönemem ama sana da kıyamam "daha sözlerini bitirmeden lale sözünü yarıda kesmişti.
" baba sen benimle dalga mı geçiyorsun, bak sana karşı gelmek istemem ama bu dediğiniz olmaz, unutun bunu evlenmem" lale bunları söyledikten sonra öfkeyle odasına çıkmıştı.
Ah aptal lale şimdi ne yapacaksın bakalım? O yağız denen hödükle evlenmiycem işte madem sevgili babam sözünden dönemiyor o zaman ben giderim.
Lale herkes yattıktan sonra ufak bir sırt çantası hazırlamış sessiz adımlarla dışarı çıkmıştı. Kapıdan çıkıp son kez arkasına baktığında yüzündeki gülümseme görenlerin aklını başından alacak cinstendi." Eh sevgili anne baba bende laley 'sem o hödük yağızla EV-LEN-MEM"

 • ayrılık
 • aşk
 • bebek
 • evlat
 • gece
 • hamile
 • mutluluk
 • siyah
 • süpriz
faruk87 faruk87 Sep 28
Abovvvvv yağız' a bak düşman başına.bu adamı katil eder😁😉
Kurgu güzel ama anlatım ve dil bilgisi hataları çok fazla.
Mizago Mizago Jul 21
Amerikada hukuk okuduysa ki bizim ve Amerikanın hukuk sistemi çok farklı
asdfg553 asdfg553 Oct 02
Bu ne biçim laf insanların geri kafalığı şehire neden bağlanır ne saçma yaa
the_Zeyneo the_Zeyneo Aug 19
Ya yazar isimmi bulamadın adım zeynep okulda bana yağızdan hoşlanıyosun diyolar @TuanaAlemdag
leylvaveyl leylvaveyl Aug 28
karşılıklı takip ve hikaye desteği :)https://www.wattpad.com/story/19749102
               DİKKAT! BU HİKAYE HAYAL ÜRÜNÜ DEĞİLDİR