Si akulli (on hold)

Si akulli (on hold)

15.1K Reads 1.5K Votes 31 Part Story
Mieczyslaw By openlystraight Updated Jan 09

"Syte e tu nuk ishin me te njejtit blu vibrant  sic kishin qene me perpara. U kthyen ne nje ngjyre te ftohte. Nje blu e ftohte dhe e zbehte. Si akulli...." 
-
-
-
Nuk e kishte menduar se kjo do te ishte jeta e saj. Nje vajze e gjen veten ne nje martese qe nuk e kishte imagjinuar kurre.

  • albanian
  • dashuri
  • drame
  • hatelove
  • jete
  • love
  • lovestory
  • shqip