NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Tanrılar Okulu #1

Tanrılar Okulu #1

97.4K Reads 5.4K Votes 14 Part Story
Ezgi Deniz By ezgideniz94 Completed

Sıcak sular fokurduyordu. Sıradan bir insanın ya da bir meleğin giremeyeceği kadar sıcaklardı. Ancak Janet yarı tanrıçaydı. "Ah Tanrım" diye mırıldandı zevkle. Gözlerini kapadı. "Bu şekilde bakınca zevkten kendini kaybettiğin zamanı hatırlıyorum" dedi yumuşak bir erkek sesi. "Gözlerini kapatıp gerinmeni ve inlemeni" Janet'in gözleri açıldı ve arkasını döndü. Jase bir kayanın üstünde oturuyordu. Gümüş rengi saçları altın rengi gözlerini gölgeliyordu. Üstünde bir tek kot pantolon vardı ve güçlü bedeni gözler önündeydi. Janet, aniden suyun içine girdi. "Burada ne arıyorsun?" "Seni görmeye geldim" dedi erkek sakin bir sesle. Aynı kadife yumuşaklığındaydı ve Janet'in sırtından aşağı ürpermesine neden oluyordu.

SinanAksit SinanAksit Nov 11, 2015
"Kalbindeki bir şeylerin" yerine kalbindeki ..... şeylerin. (Neyin kaybolduğunu yazmak daha iyi olabilir.
Melezsel Melezsel Mar 29, 2014
ilk defa mitoloji/fantastikte bu kadar iyisini görüyorum. çok güzel anlatıyorsun ve her bölüm olacakları tahmin ederken tırnaklarımı dişlerimle kopararak törpülüyorum... harikasin!!!
ElifAsker ElifAsker Mar 26, 2014
ya var ya artık daha özeti okurken diyorum oha çok iyi ya kim bunun yazarı diye bakıyorum haaaa Ezgi'ymiş doğal o zaman oluyorum :D
Elif_melek Elif_melek Mar 19, 2014
Cok guzeldi :) çok iyi yazıyorsun :) diğer hikâyenide takip ediyorum :) çok perfect bölüm ;) devamıni heyecanla bekliyorum :)
Gimenda Gimenda Mar 19, 2014
Hayalimdeki şeytanları tasvir edeyim mi? Ediyorum:
               Simsiyah saçlar, ateş kızılı, mavisi, yeşili gözler -ki Jase'nin ve babasının gözleri kızıl :D :D - Geniş, kaslı, fit bir beden kavrk bir ten :D :D Ve sonra insanlar neden günah işliyor. Şeytanlar, günaha davet ediyor da ondan :D
SelenMermut6 SelenMermut6 Mar 18, 2014
Çok iyi yazıyorsun ama bence biraz daha uzun olmalı tadı damağımda kalıyor.Jase i daha iyi tanımak istiyorum :D