Tanrılar Okulu #1

Tanrılar Okulu #1

124K Reads 6.8K Votes 14 Part Story
Ezgi Deniz By ezgideniz94 Completed

Sıcak sular fokurduyordu. Sıradan bir insanın ya da bir meleğin giremeyeceği kadar sıcaklardı. Ancak Janet yarı tanrıçaydı. "Ah Tanrım" diye mırıldandı zevkle. Gözlerini kapadı. "Bu şekilde bakınca zevkten kendini kaybettiğin zamanı hatırlıyorum" dedi yumuşak bir erkek sesi. "Gözlerini kapatıp gerinmeni ve inlemeni" Janet'in gözleri açıldı ve arkasını döndü. Jase bir kayanın üstünde oturuyordu. Gümüş rengi saçları altın rengi gözlerini gölgeliyordu. Üstünde bir tek kot pantolon vardı ve güçlü bedeni gözler önündeydi. Janet, aniden suyun içine girdi. "Burada ne arıyorsun?" "Seni görmeye geldim" dedi erkek sakin bir sesle. Aynı kadife yumuşaklığındaydı ve Janet'in sırtından aşağı ürpermesine neden oluyordu.

  • melekler
  • tanrılar
  • tanrıça
  • şeytanlar
kafamdabirseyler kafamdabirseyler Aug 20, 2017
Tahminimce 2014'de yazılmaya başlanan bir romanın ilk bölümüne göre gayet iyiydi. 👍(O yılların fenomenleriyle kıyaslanınca tabii...) Ve genç bir yazar olduğunu da görebiliyorum (benim gibi), sanırım diğer hikayelerine de bakacağım.
zeyobaci27 zeyobaci27 Sep 01, 2017
@ezgideniz94 kitabini severek okuyorum bu 3. Kez okuyusum...
mavisiniznilay mavisiniznilay Dec 03, 2017
Vay delikanlu gönlüm vay sen bu kurşunu yine mi hani aşk bize gurbetti yineee mi sevvdinn 😂😂😂
SinanAksit SinanAksit Nov 11, 2015
"Kalbindeki bir şeylerin" yerine kalbindeki ..... şeylerin. (Neyin kaybolduğunu yazmak daha iyi olabilir.
Melezsel Melezsel Mar 29, 2014
ilk defa mitoloji/fantastikte bu kadar iyisini görüyorum. çok güzel anlatıyorsun ve her bölüm olacakları tahmin ederken tırnaklarımı dişlerimle kopararak törpülüyorum... harikasin!!!
ElifAsker ElifAsker Mar 26, 2014
ya var ya artık daha özeti okurken diyorum oha çok iyi ya kim bunun yazarı diye bakıyorum haaaa Ezgi'ymiş doğal o zaman oluyorum :D