Adı Aşk (Katran ve Kuş Tüyü) - Tamamlandı

Adı Aşk (Katran ve Kuş Tüyü) - Tamamlandı

278K Reads 16.7K Votes 52 Part Story
Büşra Toraman By BusraToraman Completed

Sırları ve peşine takılan tehlikeleriyle birlikte okumak için gittiği İngiltere'den dönen Claudia ne sanıldığı gibi bir hayat yaşamıştır ne de "sadece" dönüş yapmıştır. İstediği sadece borçlarından kurtulmaktır. Bunun için de iflas edeceğinden habersiz olan babasından yardım istemeye gelmiştir. Birlikte büyüdüğü Bryan ona yardım etmeye hazırdır fakat -elbette- bunun bir bedeli de olacaktır. İkisinin de çıkarları için yapılan bir evlilik ve sahte bir düğün düzenleyip aşk adı verdikleri bir oyun oynamaya başlarlar... Unuttukları şeyse Claudia'nın geçmişinin onlara oyundan daha fazlasını verecekleridir. Claudia her ne kadar Bryan'ı tehlikeye atmak istemese de zamanla onun diğer yüzünü de görecek ve sandığı kadar masum olmadığını öğrenecektir.
  
  Hikaye 50 bölümden oluşmaktadır ve tüm bölümleri yayınlanmıştır.

  • aksiyon
  • dram
  • romantik
  • suç
Hera54 Hera54 Jan 25
Karakterleri yazarken aklında canlandırdığın birileri var mı yazar ??
ByLunaLion ByLunaLion Dec 01, 2016
On milyon dolarlık bebek filmi aklıma geldi. O da mı bok -_____-
Mira-Z Mira-Z May 25, 2015
1. bölümü okurken bu harika yazarın bu hikayesi nasıl heyecanlı acaba diye düşünürken hikayenin bölüm sonuna kadar sakin gidip birden ortaya bomba atmasına hayran bıraktı. ayakta alkışlanır. 
cokokuyankiiz cokokuyankiiz May 06, 2014
Lewy'nin Claudia'ya tam anlamiyla ne yaptigini cidden merak ediyorum. Ve hikayeyi cok cok sevdiim. Bolumler devam etmeyecek mii? Merakla bekliyorum :))