The Scoffers and The Scoffers 2

The Scoffers and The Scoffers 2

175K Reads 5.1K Votes 98 Part Story
SylwiaDziadkowiec By SylwiaDziadkowiec Completed

(PL story)
EN: 
Tinsley's Boarding school in Salem is on of the bests schools for wealthy boys and girls in the USA. It seems to be a normal school with its strict rules, uniforms, and selfish students... But everything is usually different than what we think it to be. Tinsley's is full of dark secrets. Why do they not care when people disappear suddenly? What's behind the locked door? Why do people have tattoos on their left wrists? And most importantly, who really rules the school? Nicole, Patrick, Cammie, Charles, and Dominic are trying to find out, but they're in danger. They can't trust anyone. Everyone can be a spy. Everyone can work with the mysterious E.B.M. Their second year isn't as safe as the first one. Who will survive?"

Tinsley's Boarding School w Salem jest jedną z najlepszych szkół dla bogatych chłopców i dziewczyn w USA. Wydaje się być normalną szkołą z surowymi regułami, mundurkami, snobistycznymi uczniami, ale nie wszystko jest takei na jakie wygląda. Tinsley's ma pełno ciemnych sekretów.
Dlaczego ludzie znikają i nikt się nie przejmuje? Co jest za zamkniętymi drzwiami? Kim są ludzie z tatuażami na lewych nadgarstkach? I co najważniejsze, kto naprawdę rządzi tą szkołą?
Nicole Patrick, Cammie, Charles i Dominick próbują to rozwikłać, ale są w śmiertelnym niebezpieństwie. Nie mogą ufać nikomu, bo każdy może być szpiegiem, bo każdy może pracować z tajemniczym E.B.M.
Drugi rok nie jest tak bezpieczny jak ten pierwszy. Kto z nich przeżyje?

*Pisane z pomocą Angel (POVy Sainta, Chay, Matta, Lilki) I Cam (Cam, Nate) . Prawa autorskie nie tylko wiec moje.

kociara14 kociara14 Dec 29, 2015
Czytam po raz kolejny ☺ kocham to opowiadanie 💜😉😆❤
kociara14 kociara14 Dec 29, 2015
Czytam po raz kolejny ☺ kocham to opowiadanie 💜😉😆❤
Lolowniczka Lolowniczka Feb 03, 2015
Po prawie pół roku nie wytrzymuję i czytam jeszcze raz xx Genialne :D
Anonimowa Anonimowa Jul 14, 2013
Super! Żałuję, że nie wzięłam się za to wcześniej *.* . Miałabym mniej do nadrobienia xD .
bezimienna89 bezimienna89 May 28, 2013
świetnie rozbudowane myśli bohaterów, trochę rozpieszczona bohaterka ale nie jest tragicznie. Będe miala co czytac przed praca, dzieki!
magdalenamusx3 magdalenamusx3 Feb 05, 2013
wydaje się byc fajne, jak znajdę trochę czasu to nadrobię resztę ;) pozdrawiam ;)