The Scoffers and The Scoffers 2

The Scoffers and The Scoffers 2

97 Part Story 156K Reads 4.3K Votes
SylwiaDziadkowiec By SylwiaDziadkowiec Completed
(PL story)
  EN: 
  Tinsley's Boarding school in Salem is on of the bests schools for wealthy boys and girls in the USA. It seems to be a normal school with its strict rules, uniforms, and selfish students... But everything is usually different than what we think it to be. Tinsley's is full of dark secrets. Why do they not care when people disappear suddenly? What's behind the locked door? Why do people have tattoos on their left wrists? And most importantly, who really rules the school? Nicole, Patrick, Cammie, Charles, and Dominic are trying to find out, but they're in danger. They can't trust anyone. Everyone can be a spy. Everyone can work with the mysterious E.B.M. Their second year isn't as safe as the first one. Who will survive?"
  
  Tinsley's Boarding School w Salem jest jedną z najlepszych szkół dla bogatych chłopców i dziewczyn w USA. Wydaje się być normalną szkołą z surowymi regułami, mundurkami, snobistycznymi uczniami, ale nie wszystko jest takei na jakie wygląda. Tinsley's ma pełno ciemnych sekretów.
  Dlaczego ludzie znikają i nikt się nie przejmuje? Co jest za zamkniętymi drzwiami? Kim są ludzie z tatuażami na lewych nadgarstkach? I co najważniejsze, kto naprawdę rządzi tą szkołą?
  Nicole Patrick, Cammie, Charles i Dominick próbują to rozwikłać, ale są w śmiertelnym niebezpieństwie. Nie mogą ufać nikomu, bo każdy może być szpiegiem, bo każdy może pracować z tajemniczym E.B.M.
  Drugi rok nie jest tak bezpieczny jak ten pierwszy. Kto z nich przeżyje?
  
  *Pisane z pomocą Angel (POVy Sainta, Chay, Matta, Lilki) I Cam (Cam, Nate) . Prawa autorskie nie tylko wiec moje.
Po prawie pół roku nie wytrzymuję i czytam jeszcze raz xx Genialne :D
Super! Żałuję, że nie wzięłam się za to wcześniej *.* . Miałabym mniej do nadrobienia xD .
świetnie rozbudowane myśli bohaterów, trochę rozpieszczona bohaterka ale nie jest tragicznie. Będe miala co czytac przed praca, dzieki!
wydaje się byc fajne, jak znajdę trochę czasu to nadrobię resztę ;) pozdrawiam ;)
@Willa87 akurat pierwsze rozdziały sa nudne, jednak zapraszam na pozostałe ;)
Przeczytałam pierwszy rozdział i bardzo mi się podoba. Trochę mi zajmie czasu, póki nadrobię resztę. Ale nadrobię, bo warto.