Konkurs literacki "Splątane nici"  [Zima 2017/2018]

Konkurs literacki "Splątane nici" [Zima 2017/2018]

72.9K Reads 546 Votes 4 Part Story
adriananitaniteczka By adriananitaniteczka Completed

KONKURS POD PATRONATEM: bookreviewsbyanita, @LaylaWheldon, Wydawnictwo Jaguar, Wydawnictwo Novae Res, Wydawnitwo Lira, szuflada.net, malaplaneta, ksiazkidobrejakczekolada, bibliotekafeniksa, lovemorebooks, books.of.souls, pioro.wieczne, rudymspojrzeniem, pattzy-reads, izawyszomirska, thievingbooks, klaudia_kloc_muniak, pytamksiazki, nerd_ksiazkowy i inni. 

Witaj w najbardziej profesjonalnym konkursie Wattpada! Wiele kategorii, wiele nagród... Prawdziwy skarbiec! I to pod patronatem bookreviewsbyanita, LaylaWheldon, Wydawnictwa Jaguar, Wydawnictwa Novae Res, Wydawnictwa Lira, youtuberów, blogerów, recenzentów, portalu szuflada.net i wielu, wielu innych! Znajdziecie ich w rozdziale "Kolejna współpraca! (post aktualizowany)"

Ale po kolei.

Podobno nie powinno się pisać dla konkursów. Nie należy też fantazjować o czytelnikach i sławie. Wskazane są pokora, samokrytyka i wytrwałość. Ale skoro mamy tworzyć tylko dla siebie, jaki byłby sens w udzielaniu się na Wattpadzie?

Możesz mieć jedno wyświetlenie, i to swoje. Jedną gwiazdkę, zresztą od przyjaciółki. Nie interesuje mnie to. Masz po prostu mieć na tyle odwagi, by zawalczyć o podium i związane z nim nagrody. A co do reszty...

...zapraszam dalej :)

okładka ~@adriananitaniteczka

  • jury
  • konkurs
  • konkursliteracki
  • konkursy
  • splątanenici