Ayrı Yataklar

Ayrı Yataklar

553K Reads 12.7K Votes 26 Part Story
Damla Gürsoy By DamlaGrsoy Updated Apr 30, 2014

"Uzak dur!" incecik, biçimli kaşlarını çattı. "Yaklaşma! Yoksa kötü olur. Ne yapmaya çalışıyorsun yine ya! Ne istiyorsun?!" kollarını çaprazlayarak omuzlarını tuttu. Göğüslerini gizlemeye çalışıyordu, ama farkında değildi böyle daha çok göze çarpıyorlardı.
 
"Uzak kalamıyorum." boğazımdan kopan hırıltılara engel olamıyordum. Yutkundum. "Anlatamadığım şeyler var, Gaye. Anlayamazsın. Yanında ama uzağında olmam lazım. Ne seninle oluyor ne sensiz. Çıldırmak üzereyim. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum!" başımı eğdim. "Seni aklımdan çıkaramıyorum. Çıplak gördüğüm kadınların hiç biri senin gibi değildi."
 
"Benim gibi çirkinine az rastlanır." kısık, çok kısıktı sesi. Dudakları titriyordu. "Bunu her seferinde yüzüme vurmasan keşke." 
 
İtiraz etmek istedim. İzin vermedi.

~~  ~~   ~~   ~~

Aşk buydu işte. 3 kişi olmak, tutkuyu ve sevgiyi paylaşmak, zorluklara göğüs germekti. Aşk bende şimdilik 6 harf demekti, Serhan.

  • aşıklar
  • duygusal
  • dövmeli
  • kararsız
  • yetişkin
Bruitdepas Bruitdepas Jun 26, 2015
E ben tanıtımı okurken duygulandım okuyamamki bu hikayeyi :(( Bi tarafım oku diye bağırıyor diğer tarafım okuma ağlıycaksın diye isyan ediyor:( Eh be yazar neden okuyucunu arafta bırakıyorsun:((
bosinsan5 bosinsan5 Feb 09, 2015
Güzel başlangıç :) benimkine de basarsanız sevinirim :)
SevvalAktas4 SevvalAktas4 Dec 27, 2014
ohaa tanıtımı böyleyse öbür bölümleri düşünemiyorum bile çok güzeldi çok ağladım :D
melindareedus melindareedus Apr 26, 2014
Ayrı yataklar denince sevişme var diye geldim sanırım yok ¿
DamlaGrsoy DamlaGrsoy Apr 23, 2014
@rumeysa233 duygulandırabildiysem ne mutlu bana, hoşgeldin canım :)
DamlaGrsoy DamlaGrsoy Apr 23, 2014
@worthliving :) hoşgeldin canım, umarım beklentini karşılayabilmişimdir diğer bölümlerde de. sayın yazar ağlatmayı seviyoor :)