Erunis: Královna moří

Erunis: Královna moří

50 Reads 15 Votes 2 Part Story
Allria By Allria Updated Feb 06

Dlouhou dobu o ní nikdo neslyšel. Obyvatelé bydlící v přístavním městě si přestali povídat historky o stvůře z hlubin, kterou byla právě ona. Obývala dno temného oceánu, hluboko pod hladinou tam, kde ji nikdo nemohl najít. 

Přes roky, které strávila ve vodě, se stala královnou. Jestliže měl někdo z mořských obyvatel problém, věděl, že má vyhledat ochranou ruku patřící jí. Vše se změnilo, když se s neopatrností objevila v rybářské síti a byla unesena neznámo kam.

 • erunis
 • královna
 • mori
HPAliceHP8 HPAliceHP8 Jan 27
Sidiwosrnspfiapfjewofisjqoiwbxosowixiqksorenjdcofkcjcicfuspelsldkslslxplfennsnsdksdodkxkdmmsnsnxxnsqlpqwppepqpesodmdmxmnddnnclgpggllrorpclvxmmyncdjjd
               
               Moje reakce 
               Nemám slov 
               💙💙💙💙
Topsinka Topsinka Feb 06
Páni, super kapitola. Arriel mi nějak nesedí, nevím, nepřipadá mi moc sympatický. Zato Erunis jsem si oblíbila, ačkoli jsem k tomu ještě neměla moc příležitostí. Líbí se mi její ostražitost. Krásně popisuješ a celá kapitola je vážně... Prostě to je bomba! :)
Topsinka Topsinka Feb 06
Nemělo by tady být ze schodů nebo po schodech? Nejsem si vůbec jistá, ale to s mi tam nějak nesedí. :D
JugheJ JugheJ Jan 28
Vypadá to moc dobře, ze začátku mi to chvíli připomínalo příběh Stařec a moře, ale pak jsem se od toho odprostila. :) těším se na další kapitolu