Właśnie tak zwyczajnie

Właśnie tak zwyczajnie

39.2K Reads 3K Votes 41 Part Story
PannaX88 By PannaX88 Completed

Pozornie Mariusz i Monika nie mają ze sobą nic wspólnego. On - pewny siebie singiel, ona -zakompleksiona mama trójki dzieci. Pewnego dnia, za sprawą sąsiada i równocześnie najlepszego przyjaciela głównego bohatera, ich drogi się krzyżują na dłużej niż jedno przelotne spojrzenie. Co z tego wyniknie i jak ta znajomość wpłynie na bohaterów? Dowiecie się, gdy przebrniecie przez dość nudny początek. Jedno jest pewne - taka historia może przytrafić się każdemu.

  • codzienność
  • miłość
  • przyjaźń
mocca62 mocca62 Dec 14, 2017
I w tym momencie sama zaczęłam zastanawiam się, dlaczego tak właściwie :p Miłość to ślepa jest jednak...
MaggieSPN MaggieSPN Dec 09, 2017
O Boziu, jak ja jej szczerze nie znoszę... Mogłaby założyć spółkę z Lidką i Jowitą... Grrrr...
JagaZua JagaZua Jan 04
Do pupu niech się zarejestruje i ubiega o dotacje mała zołza ;D
oxygen_word oxygen_word Mar 07
Dopiero zaczynam swoją przygodę z ta historią.. jednak jedni jest pewne - z pewnością tutaj zostanę. Masz niesamowity atut: realizm. Historia zapewne nie będzie cukierkowa, mdla i przewidywalna. Chwyciła mnie za serce i żałuję , że dotarłam tutaj dopiero teraz..;-)
mocca62 mocca62 Dec 14, 2017
I to jest chyba najgorsze w tym współczesnym wychowywaniu dzieci. Nie mowię, ze ciągle karanie i surowość są ok, ale nadopiekuńczość tez potrafi skrzywdzić dziecko.
hitomi3210 hitomi3210 Sep 11
Hej znalazłam trochę czasu ;) Nie mam pojęcia czemu mówiłaś, że rozdziały są nudne. Przyjemnie piszesz i nie mogę się już doczekać, kiedy ktoś utrze nosa Lidce ;)