CEYLİN-CENNETİN KAPISI

CEYLİN-CENNETİN KAPISI

461K Reads 17.6K Votes 22 Part Story
BerrinKarapinar By BerrinKarapinar Completed

İstanbul gece eğlencesinin tam ortasında, bayağı ilişkilerden usanmış yakışıklı bir adam: Kaan... Henüz üniversite de okuyan, acilen bir işe ihtiyacı olan nefes kesici bir kız: Ceylin... Evindeki cadaloz ve hayalet bakıcısını gerçekten tanıdığında neler olacak? "Cennet'in kapısı" Kaan için açılabilecek mi? Aralarındaki olağanüstü çekim, dillere destan bir aşka dönüşecek mi?
Aşk, tutku, hüzün, mutluluk, kıskançlıklar... Bu satırlarda uzun bir ömre yayılan aşkın en güzel halini okuyacaksınız...

Yeni fark ettim hikayelerini yayınlama sıralamasını yapmışsın bundan sonra bu sıralamaya göre okuyacağım. Daha çok işim var çok bu okuduğum dördüncü hikayen, kütüphanemde okunacak güzel hikayelerin olduğunu bilmek mutluluk verici. Başarılar.
meryem-33 meryem-33 Mar 13
ilginç bir ikili. bakalım karşılaşmaları ilk görüşmeleri nasıl olacak.bu hayalet temizlikçi bir süre devam edecek gibi.
Ceylin cennet kapısı demek  değil anlamı gerçekte yengeç yuvası herkes cennet kapısı olarak biliyo ama yengeç yuvası demektir
DenizTos DenizTos Nov 15, 2015
hikayelerinizi yeni gördüm ve ilk hikayenizden okumaya başladım yorumlara göre güzel olduğunu düşünüyorum, emeğine sağlık.
- - Jun 25, 2015
evet evet! bunu bir ERKEK soyluyor :D -Not hikayeyi kacinci okuyusum bilmiyorum ama herdefasinda burda guluyorum lan :D
crazy_mit crazy_mit Jun 09, 2015
Bence düzenlersen bile boşa olacak sadece ilk bölümdeki hızlı olay geçişin beni biraz itmişti orayi düzenlersen iyi olacak gibi yoksa gerçektende harikasin :)