Gri Dokunuş

Gri Dokunuş

188K Reads 6.2K Votes 13 Part Story
Didem Doğan By Bayanperest Updated Jan 27, 2016

BÖLÜM-1 

Elimde tuttuğum kalemi sıraya vurmaya başladığımda coğrafya öğretmenimin tehditkâr bakışlarıyla karşılaştım. Donuk bakışlı öğretmenim, sıraların arasında ilerleyip kimin ne yaptığına bakıyordu.  Ve sanırım avına takılan 'şanslı öğrenci' bendim. 

''Dünya üzerindeki doğa olayları her zaman aynı düzeyde gerçekleşmez.'' 

Elimdeki kalemi sıraya bırakarak, bakışlarını kendimden uzağa çekmek istedim. Selda öğretmenin sağı solu belli olmazdı. Sırf bu yüzden müdürün yanına götürüp, aileme haber verdirtebilirdi. Ki, olası bir aile telefon görüşmesini çekecek ve annemden nasihat dinleyecek havamda değildim. 

Birkaç saniye sonra sınıfın en köşesine geçti. Elinde tuttuğu kitaba ara sıra bakıp, konuyu anlatıyordu. Üzerimize çöken ağırlıkla nefes alırken,  kahverengi gözlü öğretmenim bu kez, aynı bakışlarını sıra arkadaşım Burçin'e gönderdi. 

Çatlak arkadaşıma dönüp bakarken aptalca bir titremeyle, bacaklarımı üst üste attım. Sınıf klimayla sıcaklaştırılmaya çalışılsa da hiçbir işe yara...

icecastlesss icecastlesss Dec 13, 2014
ya doğa deyip durmayın aklıma yabancı geliyo yabancı gelince ediz geliyo ediz gelince doğa geliyo of; D
- - Aug 29, 2014
Alahım cidden çok güzeldi aşırı derce etkilendim böyle kanım durdu okurken film gibi gözümde canlandı onları göryüormuş gibi ne yaptıklarını her şeyi izliyormuşum gibiydi gerçekten muhteşemdi
siymirna siymirna Apr 26, 2014
wattpaddeki en iyi hikaye listesine girebilecek bi potansiyele sahip bi hikaye bence ayrica cok guzel bi bolumdu ellerine saglik :)
ode464 ode464 Feb 21, 2014
Yeni bölümü çooook merak ettim!!!Hikayen çok sevilesi :) (sevilesi neyse...)
KucakTavsani KucakTavsani Feb 16, 2014
Vay be süper olmuş. Cidden hoşuma gitti. Gizli aşkları severim :))
EzgiTurfan EzgiTurfan Feb 15, 2014
daha ilk bölümden çok güzel olmuş,ellerine sağlık :) BAYILDIM <3