NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Çokta Umrumda

Çokta Umrumda

1M Reads 50.4K Votes 71 Part Story
Exo Fanfics By ExoFanficsTR Completed

Çeviren : Nymph

TANITIM : 

Karakterler: Bütün EXO


Luhan , 21 yaşında , arkadaş canlısı ve sevecen bir kişiliğe sahip, Suk-Myeong Üniversitesinde transfer öğrenci. Diğer 11 erkekle aynı eve taşınınca, Luhan güzel arkadaşlıklar kurdu, nefret dolu oda arkadaşı Sehun hariç. Luhan, her zaman şanslı ve sevilen biri gibi gözükse de aslında karanlık ve acı dolu bir geçmişe sahipti. Hayatının bu parçasını unutmak için çok çabalamıştı ama soğuk kalpli Sehunla tanıştıktan sonra, geçmişin anıları tekrar su yüzüne çıkmıştı ve gerçekten birlikte olmak istediği biriyle olmasını engelliyordu.

Sehun , 18 yaşında , Suk-Myeong Üniversitesinde birinci sınıf öğrencisi ve evin maknaesi. Soğuk ve Hyunglarından biri olmayan herkese karşı mesafeli davranmasıyla tanınıyor. Bütün odanın kendine kalmasına alıştıktan sonra, olabildiği kadar umursamaz davrandığı yeni transfer öğrensici Luhan'la aynı odada kalmaya zorlanmıştı. Luhanın küçüklüğünü öğrendiğinde ve bir odadan daha fazlasını paylaştıklarını anladığında bunların hepsi değişti. Sehun gerçektende kendinden büyük oda arkadaşı için birşeyler hissetmeye başlayacak mıydı ?

O dolabın önündeki hortkuluk olabilir.Ruhumun bir parçasını ona koymuşum herhalde.
Haydi yeni bir fice başlayalım.
               BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
SuhoBaba_ SuhoBaba_ Apr 24
Haydi 4. Okuyuşum adına
               EÜZÜBİLLAHİMİNEŞEYTANİRRACİMBİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
zeytuce-_ zeytuce-_ Jun 18
SEHUNUM ve diğeri kim hepsiyle tanıştı sanırım 😆😆
Bence benim sayfamda tam sizi anlatan dorma gibi dondurma adlı bir kitap va rsonuna kadar oku.Çünkü bence son bölümlere doğru daha güzel :) her kitapda olduğu gibi :) :) lütfen
Ansefaliss Ansefaliss 4 days ago
Çoktan 1M olmuş yazarcım seni tebrik etmeye geldim bu fici nerde görsem duygulanıyorum unutulmayacaksınnnnnn ^_^