For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
Çokta Umrumda

Çokta Umrumda

1.1M Reads 57.3K Votes 71 Part Story
Exo Fanfics By ExoFanficsTR Completed

Çeviren : Nymph

TANITIM : 

Karakterler: Bütün EXO


Luhan , 21 yaşında , arkadaş canlısı ve sevecen bir kişiliğe sahip, Suk-Myeong Üniversitesinde transfer öğrenci. Diğer 11 erkekle aynı eve taşınınca, Luhan güzel arkadaşlıklar kurdu, nefret dolu oda arkadaşı Sehun hariç. Luhan, her zaman şanslı ve sevilen biri gibi gözükse de aslında karanlık ve acı dolu bir geçmişe sahipti. Hayatının bu parçasını unutmak için çok çabalamıştı ama soğuk kalpli Sehunla tanıştıktan sonra, geçmişin anıları tekrar su yüzüne çıkmıştı ve gerçekten birlikte olmak istediği biriyle olmasını engelliyordu.

Sehun , 18 yaşında , Suk-Myeong Üniversitesinde birinci sınıf öğrencisi ve evin maknaesi. Soğuk ve Hyunglarından biri olmayan herkese karşı mesafeli davranmasıyla tanınıyor. Bütün odanın kendine kalmasına alıştıktan sonra, olabildiği kadar umursamaz davrandığı yeni transfer öğrensici Luhan'la aynı odada kalmaya zorlanmıştı. Luhanın küçüklüğünü öğrendiğinde ve bir odadan daha fazlasını paylaştıklarını anladığında bunların hepsi değişti. Sehun gerçektende kendinden büyük oda arkadaşı için birşeyler hissetmeye başlayacak mıydı ?

  • baekyeol
  • exok
  • exom
  • hunhan
  • luhan
  • sehun
  • selu
Allah'ım ins bir tane daha ev arkadaşları vardır ve Jongindir coooook amin
bir_dost6195 bir_dost6195 21 hours ago
YAAĞAĞAĞĞAĞAĞA SEVGİLİ DİYO YA DELİRECEM YERİM AĞAĞAĞAĞĞA
tangrinie tangrinie Feb 25
Daha yeni başlıyorum ama daha en başından gördüğüm hatayı söylemezsem, huzura eremem. Çokta umrumda değil, çok da umrumda olması gerekiyordu 😥
Hikayede HunHan dışında kaisoo ve ChanBaek vardır ins Allah'ım çok amin
pinkjoohyun pinkjoohyun Jun 13
Hata hikayenin başlığında, olması gereken 'çok da umrumda'.
bir_dost6195 bir_dost6195 21 hours ago
Chanbaek ve bi sn bile ayrılamamaları sizcede fazla güzel değil mi