Çokta Umrumda

Çokta Umrumda

1.1M Reads 53.1K Votes 71 Part Story
Exo Fanfics By ExoFanficsTR Completed

Çeviren : Nymph

TANITIM : 

Karakterler: Bütün EXO


Luhan , 21 yaşında , arkadaş canlısı ve sevecen bir kişiliğe sahip, Suk-Myeong Üniversitesinde transfer öğrenci. Diğer 11 erkekle aynı eve taşınınca, Luhan güzel arkadaşlıklar kurdu, nefret dolu oda arkadaşı Sehun hariç. Luhan, her zaman şanslı ve sevilen biri gibi gözükse de aslında karanlık ve acı dolu bir geçmişe sahipti. Hayatının bu parçasını unutmak için çok çabalamıştı ama soğuk kalpli Sehunla tanıştıktan sonra, geçmişin anıları tekrar su yüzüne çıkmıştı ve gerçekten birlikte olmak istediği biriyle olmasını engelliyordu.

Sehun , 18 yaşında , Suk-Myeong Üniversitesinde birinci sınıf öğrencisi ve evin maknaesi. Soğuk ve Hyunglarından biri olmayan herkese karşı mesafeli davranmasıyla tanınıyor. Bütün odanın kendine kalmasına alıştıktan sonra, olabildiği kadar umursamaz davrandığı yeni transfer öğrensici Luhan'la aynı odada kalmaya zorlanmıştı. Luhanın küçüklüğünü öğrendiğinde ve bir odadan daha fazlasını paylaştıklarını anladığında bunların hepsi değişti. Sehun gerçektende kendinden büyük oda arkadaşı için birşeyler hissetmeye başlayacak mıydı ?

vollipop vollipop Sep 10
İlk hunhan ficim valla uzun zamandır istedim ama şimdi başlıca kgmfmc
Ayrica chanyeol ve beakyehun cikmiyor ileriki bolumleri okudum da luhan gey degil sehuna asik olamaz o benm
ayol aşşağıdaki yorumları okurken tırstım , sakin olun canlar hepimiz exo-l iz ve kardeşiz
zeytuce-_ zeytuce-_ Jun 18
Aman sen bizim çok tipimizsin 😂😂😂😍 bu lafların hepsini sana ek tek yedirecegiz SEHUNUM
SuhoBaba_ SuhoBaba_ Aug 15
Chanyeol gerizekalısı 0 yaşında. Kaç yorum gelirse aykü seviyesi okadar olacak. (Yorum yapmayın mk sıfırda kalsın dkxöwlsöwşs)
HanHun shippercılar şaşkın...
               HanHun shippercılar üzgün...
               HanHun shippercılar sinirli...
               Okuyucular deli duygular içerisinde...