Çokta Umrumda

Çokta Umrumda

1M Reads 46.6K Votes 71 Part Story
Exo Fanfics By ExoFanficsTR Completed

Çeviren : Nymph

TANITIM : 

Karakterler: Bütün EXO


Luhan , 21 yaşında , arkadaş canlısı ve sevecen bir kişiliğe sahip, Suk-Myeong Üniversitesinde transfer öğrenci. Diğer 11 erkekle aynı eve taşınınca, Luhan güzel arkadaşlıklar kurdu, nefret dolu oda arkadaşı Sehun hariç. Luhan, her zaman şanslı ve sevilen biri gibi gözükse de aslında karanlık ve acı dolu bir geçmişe sahipti. Hayatının bu parçasını unutmak için çok çabalamıştı ama soğuk kalpli Sehunla tanıştıktan sonra, geçmişin anıları tekrar su yüzüne çıkmıştı ve gerçekten birlikte olmak istediği biriyle olmasını engelliyordu.

Sehun , 18 yaşında , Suk-Myeong Üniversitesinde birinci sınıf öğrencisi ve evin maknaesi. Soğuk ve Hyunglarından biri olmayan herkese karşı mesafeli davranmasıyla tanınıyor. Bütün odanın kendine kalmasına alıştıktan sonra, olabildiği kadar umursamaz davrandığı yeni transfer öğrensici Luhan'la aynı odada kalmaya zorlanmıştı. Luhanın küçüklüğünü öğrendiğinde ve bir odadan daha fazlasını paylaştıklarını anladığında bunların hepsi değişti. Sehun gerçektende kendinden büyük oda arkadaşı için birşeyler hissetmeye başlayacak mıydı ?

SuheeYang SuheeYang Nov 06, 2016
merhaba! :) Benim hikayeme de bir göz atarsanız sevinirim ^_^ http://my.w.tt/UiNb/1eexdBvT5x
Sehunnieeee_04_94 Sehunnieeee_04_94 Dec 01, 2016
Sjsj o dolapta dikilen Kai dimi? B u kararsızlığı bi ondan beklerim
exoyaoiyeah exoyaoiyeah Dec 25, 2016
Danışman öğretmen denilince hep tecavüz olayları geliyor aklıma ._.
BBH--PCY BBH--PCY Aug 23, 2016
Bu kitap neden yaklaşık 1milyon okuyucuya sahip? İleriki bölümler çok mu güzel la merak ettim djdjks
daffypark daffypark Dec 01, 2016
bir sürü kişi birden fazla kez okumuş. şuan kendimi çok ezq hissettim. yabancı'ya başlarken de böyleydim ndnwn neyse şuan buraya bu yorumu bırakıyorum. hikayeyi bitirmek nasip olursa geri dönüp bu yorumumu okuyacağım.
               
               kendime sevgiler💕
SehununLubesiii SehununLubesiii Sep 30, 2016
Sehun un icine kacan KRISS ggchcxhghv tip'i degilmis bak sennnn!!!