SİYAH KELEBEKLER

SİYAH KELEBEKLER

117K Reads 4.7K Votes 54 Part Story
Umut Karaboğa By BayKaraboga Completed

Çok yorgundum, gülümsemekten usanmıştım. Hayatı sek içtiğimi düşünürken midem bulanıyordu.Bir şekilde kusmam lazımdı beynimdekileri. Bir roman yazmaya karar verdim, kafamda bir şeyler vardı belli belirsiz. Önce bir isim bulmalıydım. Kitabın ismini çok düşündüm, samanlıkta iğne aramaya benziyordu. Soğuk bir İzmir gününde, apartmanın önünde sigara yakmıştım. Kulaklıklarım kulağımda, çok sevdiğim bir şarkıyı dinlerken aradığım iğne battı zihnime:
"Kanatlanıyor içimden binlerce SİYAH KELEBEK..." 

'Kelebekler Serisi' nin ilk kitabı olan SİYAH KELEBEKLER tamamlanmıştır.İkinci kitap ISLAK KELEBEKLER ve üçüncü kitap ÖLÜ KELEBEKLERİ  de profilimden bulabilirsiniz.

sib_123blt sib_123blt May 22
Daha sadece kitabın ilk paragrafındayım ve gercekten çok akıcı bir anlatımı var. Yani burada en az 1000'den fazla kitap okudum ve bir kitabın ilk paragrafından etkilendiğimi hatırlamıyorum umarım devamıda aynı akıcılıktadır....
Sanirim  matematik  kadar baska  hiç bisey den nefret etmiyorum  😐
jaleklnc jaleklnc Jun 18
Neden Buca?Üçyol,Balçova,Göztepe varken?Neyse sustum yazar linçi yicem şimdi.
sib_123blt sib_123blt May 22
Sigaradan nefret etmeseydim şu an sigaraya aşık olmuştum
çok fazla konuşmaya gerek yok, MÜKEMMEL! 1. bölümden, okumaya başladığım an, sevebildiğim tek kitap galiba... En azından artık sıkan bad boy-good girl tarzından değil..
BayKaraboga BayKaraboga Jan 28
Lys dönemine denk geldi roman, öyle bir travma işte. Bunlarin hepsi değişecek