Spilled Bourbon {damon}

Spilled Bourbon {damon}

34.2K Reads 4.4K Votes 54 Part Story
boo. By YourLittleBoo Updated Feb 23

Wypadki chodzą po ludziach, a ludzie chodzą po wypadkach. Czasami bywa tak, że przeszłość zachowuje się jak guma wklejona we włosy. Próbujesz ją wygrzebać, próbujesz umyć głowę z siedem razy pod rząd, przechodzisz fazy krzyku, złości, rozpaczy, aż w końcu godzisz się z tym co masz. Albo drastyczne nożyczki, albo poklejone kosmyki na wieczność. A wieczność to całkiem długo dla istoty nieśmiertelnej...
  
Des doskonale pamiętała 1864, kiedy wycierała podłogi w willi Giuseppe Salvatore. Awersja do miasteczka Mystic Falls pozostała jej tak wielka, że wróciła tam dopiero z konieczności, po 2000 roku. Zastała całkowity chaos, z Damonem Salvatore na czele i na dobrą sprawę gdyby nie wykonała paru telefonów może... Klan łowców Cormier nie siedziałby im na tyłkach. Duch życia i śmierci nie robił im sieczki z mózgów. Klaus odszedłby do Nowego Orleanu. Ona sama natomiast nie byłaby skazana na podróż przez Amerykę niebieskim Camaro wraz kłótliwym, sarkastycznym, wrednym i znienawidzonym przez nią na ten moment Damonem, by odnaleźć uwięzionego gdzieś w wodzie Stefana. Wiecie w czym tkwi problem? Woda zajmuje więcej niż 70% powierzchni kuli ziemskiej. Ale jak to się mówi... Czas to jedyne co mamy.

Reasumując? Stare, ładne auto, dobra muzyka, tanie motele, dużo Burbona, piękne miejsca i nieustannie goniąca ich przeszłość. Oraz świadomość, jakby naprawdę "cofali się do przodu." 
_______
3 część serii o tvd, ale znajomość poprzednich, jak i serialu nie jest taka konieczna. Mimo wszystko zapraszam, lepiej się wczujecie, cri.
Konkrety: akcja dzieje się na początku 5 sezonu, nie doszło do starcia Eleny i Katherine, Bonnie żyje i ma się dobrze, jakby coś jeszcze miało ulec zmianie, będę informować was na bieżąco. 
Uprzedzam, historia zawiera tak wielki poziom patologii i upośledzenia, że nie potrafię tego wyliczyć. Współwinna: OriginalQueer

  • cri
  • damon
  • salvatore
  • thevampirediaries
  • tobędziepatola
  • tvd
ksanstoproteina ksanstoproteina Aug 26, 2017
Zwiastun jest boski ♥ nie mogę się doczekać, kiedy coś dodasz :D
NoForYou NoForYou Sep 24, 2017
Ciekawie się zapowiada, napewno będę kontynuować czytanie :D Przy okazji chciałabym zaprosić  do mnie, właśnie zaczęłam pisanie nowego opowiadania. Mam nadzieję że zajrzysz i ci się spodoba ❤ Opowiadanie nosi tytuł "Alison"
oneofthemilion oneofthemilion Aug 30, 2017
Kocham Arctic Monkeys,  a ta piosenka idealnie tutaj pasuje (według mnie)
la_elle_loup la_elle_loup Aug 12, 2017
Mam nadzieję, że ta część będzie wyrąbiście długa i nigdy się nie skończy :D
Agunnnia Agunnnia Aug 30, 2017
❤Ja się tak wyczułam w tą sytuację, jakbym stała tuż obok... A tu nagle "Elena upadła na ziemię że skręconym karkiem. " Aż się przeraziłam.😱❤
niegrzecznie niegrzecznie Sep 01, 2017
oh nie, Elena. ona nawet tutaj? NIEWAŻNE, ciagle mam nadzieje, ze damon skończy z Des, a nie z ta strasznie irytująca kobieta.