ARAP MİLYONER  (+18)

ARAP MİLYONER (+18)

80.5K Reads 3K Votes 15 Part Story
xlordice By xlordice Updated Feb 08

Bir kalp kırıldı mı soğurmuş , donarmış adeta peki Buz adam donmuş bir kalbi eritebilir mi ? Duvarlarının ardından , içeri kimseyi almadığı mahzeninden kafasını dahi çıkarmamaya yeminli bu adam . Peki böylesine vahşi ve merhametsiz bu varlık aşık olabilir mi ki ? Bir kalbi eritecek kadar sevebilir mi bir kadını ? . Güveni yıllar öncesine hapsetmiş bir kadın ve kendinden başka kimseyi düşünmeyen buzdan kalesi , duvarları ve kalbini hapsettiği mahseninde hüküm süren bir adam 

O ela gözlü kadın bir ölümü daha kaldıramayacak kadar yorgun ve kırgın ama EMİR ŞAHMERAN bunu umursamıyor bile eninde sonunda düşeceğini bilsede o gözlere indirmiyor maskesini . Tek damla göz yaşı dökmemeye yemin etmiş DURU SÜRGÜN hiç beklemediği bir anda tüm yeminleri yerle bir edecek , kalbi kuruyana kadar kimseyi sevmemeye yeminli bu kadın dünyada sevilecek en son kişiye aşık olmakla hayatının hatasını yaptı . Bilen bilir hep bi yanı buruktur baba sevgisi bilmeyen kadınların bu yüzdendir ki dünyanın  en güçlü kadınları gibi görünselerde yıkılmaya en yakın hep onlardır Tutkunun aşkın ve teslimiyetin en tatlı tonunu hissedeceğiniz bir hikaye . Umarım kalbinizde yer edebilir .?


Not : Emir Şahmeran'ın Annesi Türk Babası Araptır aile üyeleri İstanbulda yaşamakta . Bu sebeple konuşmalar türkçe yer yer arapça kelimelerde olucak ??

  • aksiyon
  • aşk
  • gerilim
  • romantik
  • sevgi
  • tutku