ÇİLEK MEVSİMİ - Aşkın Renkleri Serisi 1 (KİTAP OLDU)

ÇİLEK MEVSİMİ - Aşkın Renkleri Serisi 1 (KİTAP OLDU)

1.1M Reads 2.5K Votes 20 Part Story
Burcu Büyükyıldız By burcununhikayeleri Completed

TEHLİKELERLE ÖRÜLÜ GEÇMİŞİNİ SİLMEYE KARARLI BİR ADAM... MÜKEMMEL HAYATI ANİDEN TEPETAKLAK OLAN GENÇ BİR KIZ... VE TUTKUNUN ATEŞİYLE YANAN, SÜRPRİZLERLE DOLU BİR AŞK...
     
Yağız İlhanlı, hayatının kontrolünü elinde tutmayı seven, güçlü ve gizemli bir adamdı. Ateş hattından farksız yaşamını ardında bıraktığını düşünse de, yabancı olduğu aşktan alevler bir adım uzağındaydı. Büyüleyici bir güzel tesadüfen hayatına girdiğinde, aralarındaki tutkulu çekime direnmek kolay olmamıştı.
    
Güzelliği, neşesi ve masumiyetiyle etrafındaki her erkeği büyüleyen Mira Aras, mutlu ve kusursuz bir hayat yaşıyordu. Bir bahar günü tanıştığı karizmatik yabancıyla ezberi bozulmuş, pervasızca peşinden gittiği aşk, nefes alma sebebi olmuştu.
     
Kaçınılmaz duygular ikisini de kuşatırken, Yağız aşkı imkânsızlığın içinde bulacaktı. Geçmişin gölgeleri mutlu olmalarına izin vermeyecek, hoyrat bir ayrılığa esir olacaklardı.
     
Karanlığa saklanmış sırlar aydınlandığında, bir daha gitmemek üzere geri dönen Yağız, terk ettiği kızı aynı bulabilecek miydi? Mira, özlem dolu kalbini özgür bırakabilecek, bir kez daha aşka teslim olabilecek miydi?

EPHESUS YAYINLARI farkıyla tüm kitapçılarda!

© Tüm hakları EPHESUS YAYINLARI'na aittir. Yayın evinin izni olmadan alıntı yapılamaz ve kopyalanamaz. Yapıldığı takdirde şahıslar ya da kurumlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.