Someday ✈ h.s.

Someday ✈ h.s.

129K Reads 5.5K Votes 35 Part Story
littlethings By LittleThings007 Updated Jan 05, 2016

Kochałam kogoś, kto teraz jest oziębłym dupkiem, kogoś, kto pozwolił na to, aby zmienili Go ludzie. Zrobili z Niego osobę, która nie liczy się z innymi, która ma wszystko gdzieś. Po prostu dał sobą zawładnąć, a teraz już nie ma nad tym kontroli. Pozbawili Go całego ciepła, dobroci i troski jaką wyczuwało się w Jego sposobie mówienia, pisania, czy drobnych gestach. Stał się kimś, kim nigdy by nie był, gdyby nie to, co się stało. Prawda jest taka, że On tego nie zrozumie, bo wydaje Mu się, że nic się nie zmieniło. Już nigdy nie pojmie, ile stracił. Kochałam kogoś, kogo już nie ma od dawna i nie będzie już nigdy. Teraz jest tylko wspomnieniem, do którego wracam, ponieważ był jak dotąd jedyną osobą, którą naprawdę kochałam i mimo wszystko chciałabym, żeby ktoś uświadomił Mu, co zrobił. Wierzę, że pod wpływem silnych emocji coś by się w Nim przełamało. Niestety nie ma osoby, której posłucha; tak Go zniszczyli.

 • friends
 • harrystyles
 • hurt
 • love
 • pain
 • victoriajustice
Paulina346 Paulina346 Nov 12, 2015
Jestem zakochana w tytule 
               Someday tak to jakoś magicznie brzmi ♥
lily_craven lily_craven Feb 08, 2015
Troche nie ogarniam co co chodzi, ale mam nadzieję, że dowiem się w kolejnych rozdziałach :D. Pędzę czytac dalej :D
Burbeharry Burbeharry Jan 06, 2015
Dlaczego znalazłam tą książkę dopiero teraz? Jest świetna ;)lecę czytać dalej :)
PaniAleksandra PaniAleksandra Dec 07, 2014
rozdział zachęcił mnie do dalszego czytania. świetna część, od razu czytam dalej! zapraszam do czytania mojej nowej książki TRY :) pozdrawiam
luoehh luoehh Sep 02, 2014
idk ale pomyślałam ze chce byc tym kluczykiem. so straight
awwmyniallxo awwmyniallxo Jul 01, 2014
zastanawiam się czemu nie skomentowałam o.O więc ryczałam na tym rozdziale :( wiesz, że to kocham no więc tak rozdział mega :)