Baş Belası(AskıyaAlındı)

Baş Belası(AskıyaAlındı)

6.6M Reads 222K Votes 68 Part Story
Beyza Özaydın By prensesingunlugu Updated Aug 05, 2014

"Bırak beni!!"

Kolumu birkez daha çekip gecenin karanlığında hızlı hızlı ilerlemeye başladım. Boş sokakta yankılanan topuklularımın sesi hiç olmadığı kadar sinir bozucu geliyordu. 

"Beni dinliyceksin!" 

Kolumu tekrar kurtarmaya çalıştım ama benden kat kat daha güçlü olduğunu hesaba katmamıştım. Beni kendine çevirdi. "Seni dinlemek istemiyorum aptal!!"

"Dinlemek zorundasın sarışın!" 

Kurtaramayacağımı bile bile kolumu çekiştirmeye başladım. "Yüzkez söyledim bırak artık. Seni istemiyorum!" dedim hissettiklerimin tam aksine. Gözlerine bakmadığım için yalan söylediğimi anlayamazdı ama giderek güçsüzleşen sesim anlaması için başka bir açıklık veriyordu. "Bırak.." 


Benim aksime güçlü çıkan sesiyle "Bırakabiliceğimi mi sanıyorsun? Benim elimde mi bu?" diye bağırdı. "Seni bırakmayı denedim Mira. Seni üzdüğüm her an. Değiştiğimi farkettiğim her an. Ama başaramadım çünkü.." diyip elimden tuttu ve başına getirdi. "Ben buramla düşündüm." dedi sinirle. Gözlerimin tam içine bakıyordu. Avucunun içindeki elimi kalbine götürdü. "Ama sen buradasın." 

Göz yaşlarımı saklama savaşlarımda yenilirken hıçkırıklarım duyuluyordu. "Seni bırakmıycağım baş belası." 

Onu onaylamazcasına başımı salladım. Titrek çıkan sesimle "Senden nefret ediyorum!" dedim. Ama hiç bir şey kalbimin onunla attığı gerçeğini değiştirmiyordu. 

Yanaklarımdaki yaşları eliyle silerken gözlerimin tam içine baktı o denizi aratmayan mavi gözleriyle. "Bende senden nefret ediyorum." 

Öpüşünü dudağımda hissettiğim an karşılık vermeye başladım. Elimi yumuşaklığını ezberlediğim saçlarına daldırdım. Kolları güven verircesine belimi sardı. Öpüşü ise zaten, renkli dünyanın ta kendisiydi.

 • aşk
 • başbelası
 • kötüçocuk
 • lise
 • sarışın
 • ukala
Dream22K Dream22K 2 days ago
Bak şimdi burada doğuştan epilasyonlu wattpad kızları var yani hiçbir şey burada imkansız değil
La bu paragrafa kadar aynen bu şekil bi kitap bekliyodum amk djxjwkxjwkdjwnxjwn
Ya neden bu watty kızlarında hep etek oluyo birinizinde okul formasıda pantolonlu olsun yittii gari yav
slaonglu slaonglu Jul 23
Sahte güzden geldim aynı yazar mı yazmış bu hikayeleri ya
Lan bütün baş belası kitaplarında kız niye annesiz oluyo zhkkhxHghzjk Ada, mira... Hadi bakalım daha kaç tanesine rastlıcam
Benimle yan
               Benimle yan özel
               Sahte güz
               Siyahın çırağı
               Şimdi de baş belası hadi bakalımm