Baş Belası(AskıyaAlındı)

Baş Belası(AskıyaAlındı)

6.3M Reads 209K Votes 68 Part Story
Beyza Özaydın By prensesingunlugu Updated Aug 05, 2014

"Bırak beni!!"

Kolumu birkez daha çekip gecenin karanlığında hızlı hızlı ilerlemeye başladım. Boş sokakta yankılanan topuklularımın sesi hiç olmadığı kadar sinir bozucu geliyordu. 

"Beni dinliyceksin!" 

Kolumu tekrar kurtarmaya çalıştım ama benden kat kat daha güçlü olduğunu hesaba katmamıştım. Beni kendine çevirdi. "Seni dinlemek istemiyorum aptal!!"

"Dinlemek zorundasın sarışın!" 

Kurtaramayacağımı bile bile kolumu çekiştirmeye başladım. "Yüzkez söyledim bırak artık. Seni istemiyorum!" dedim hissettiklerimin tam aksine. Gözlerine bakmadığım için yalan söylediğimi anlayamazdı ama giderek güçsüzleşen sesim anlaması için başka bir açıklık veriyordu. "Bırak.." 


Benim aksime güçlü çıkan sesiyle "Bırakabiliceğimi mi sanıyorsun? Benim elimde mi bu?" diye bağırdı. "Seni bırakmayı denedim Mira. Seni üzdüğüm her an. Değiştiğimi farkettiğim her an. Ama başaramadım çünkü.." diyip elimden tuttu ve başına getirdi. "Ben buramla düşündüm." dedi sinirle. Gözlerimin tam içine bakıyordu. Avucunun içindeki elimi kalbine götürdü. "Ama sen buradasın." 

Göz yaşlarımı saklama savaşlarımda yenilirken hıçkırıklarım duyuluyordu. "Seni bırakmıycağım baş belası." 

Onu onaylamazcasına başımı salladım. Titrek çıkan sesimle "Senden nefret ediyorum!" dedim. Ama hiç bir şey kalbimin onunla attığı gerçeğini değiştirmiyordu. 

Yanaklarımdaki yaşları eliyle silerken gözlerimin tam içine baktı o denizi aratmayan mavi gözleriyle. "Bende senden nefret ediyorum." 

Öpüşünü dudağımda hissettiğim an karşılık vermeye başladım. Elimi yumuşaklığını ezberlediğim saçlarına daldırdım. Kolları güven verircesine belimi sardı. Öpüşü ise zaten, renkli dünyanın ta kendisiydi.

  • aşk
  • başbelası
  • kötüçocuk
  • lise
  • sarışın
  • ukala
Bed boy çocuk mu gelecek şmdi dmgjdkfukshrmdje ohh bed boy beed boy waçi gene du
soulfly163 soulfly163 Dec 11, 2017
Sebestian carrie seni çok harcadı ama sende Donna ile çıktın yani
MULTİYİ YERIM BEN SMGJLDUFLDNFKRI O NASIL GÜLÜŞ AĞZINA SIÇTIMIN COCU OFF
Benimle yanının 2. Kitabı varmı yiaaa boraydı galba bulamıom
eliffcagli eliffcagli Dec 07, 2017
Herkese şapur şupur bize gelince Yarabbi çok şükür bi bizim lisede yok yaa😕olsa bile ben mira değilim yaman gibisi denk gelmez
Bismillahirrahmanirrahim ilk okuyuşum bu yazarcığımın bütün kitaplarnı çok beğeniyorum.  Bunh da görücez aşkipilitoşkuşlarım.