Baş Belası(AskıyaAlındı)

Baş Belası(AskıyaAlındı)

6.2M Reads 205K Votes 68 Part Story
Beyza Özaydın By prensesingunlugu Updated Aug 05, 2014

"Bırak beni!!"

Kolumu birkez daha çekip gecenin karanlığında hızlı hızlı ilerlemeye başladım. Boş sokakta yankılanan topuklularımın sesi hiç olmadığı kadar sinir bozucu geliyordu. 

"Beni dinliyceksin!" 

Kolumu tekrar kurtarmaya çalıştım ama benden kat kat daha güçlü olduğunu hesaba katmamıştım. Beni kendine çevirdi. "Seni dinlemek istemiyorum aptal!!"

"Dinlemek zorundasın sarışın!" 

Kurtaramayacağımı bile bile kolumu çekiştirmeye başladım. "Yüzkez söyledim bırak artık. Seni istemiyorum!" dedim hissettiklerimin tam aksine. Gözlerine bakmadığım için yalan söylediğimi anlayamazdı ama giderek güçsüzleşen sesim anlaması için başka bir açıklık veriyordu. "Bırak.." 


Benim aksime güçlü çıkan sesiyle "Bırakabiliceğimi mi sanıyorsun? Benim elimde mi bu?" diye bağırdı. "Seni bırakmayı denedim Mira. Seni üzdüğüm her an. Değiştiğimi farkettiğim her an. Ama başaramadım çünkü.." diyip elimden tuttu ve başına getirdi. "Ben buramla düşündüm." dedi sinirle. Gözlerimin tam içine bakıyordu. Avucunun içindeki elimi kalbine götürdü. "Ama sen buradasın." 

Göz yaşlarımı saklama savaşlarımda yenilirken hıçkırıklarım duyuluyordu. "Seni bırakmıycağım baş belası." 

Onu onaylamazcasına başımı salladım. Titrek çıkan sesimle "Senden nefret ediyorum!" dedim. Ama hiç bir şey kalbimin onunla attığı gerçeğini değiştirmiyordu. 

Yanaklarımdaki yaşları eliyle silerken gözlerimin tam içine baktı o denizi aratmayan mavi gözleriyle. "Bende senden nefret ediyorum." 

Öpüşünü dudağımda hissettiğim an karşılık vermeye başladım. Elimi yumuşaklığını ezberlediğim saçlarına daldırdım. Kolları güven verircesine belimi sardı. Öpüşü ise zaten, renkli dünyanın ta kendisiydi.

  • aşk
  • başbelası
  • kötüçocuk
  • lise
  • sarışın
  • ukala
TayAriSelnator TayAriSelnator Sep 05, 2017
Beni de al yanına birlikte bakak şu insan olmayan yaratığa ndhdbxbxbx
askbocegi2 askbocegi2 Dec 13, 2017
Daha baslamadim hikayeye askiya alindi diyo eger yazilmiycaksa hic okumuycam bilgilendirimisin yazar?
soulfly163 soulfly163 Dec 11, 2017
Sebestian carrie seni çok harcadı ama sende Donna ile çıktın yani
eliffcagli eliffcagli Dec 07, 2017
Herkese şapur şupur bize gelince Yarabbi çok şükür bi bizim lisede yok yaa😕olsa bile ben mira değilim yaman gibisi denk gelmez
A101dekioreo A101dekioreo Oct 18, 2017
Böyle tipler zaten anca watty de olsun aq where is the adalet
_SiyahKalem_ _SiyahKalem_ Dec 10, 2017
Bizimde değerli bir komşumuz öldü. Aynur abla❤ seni çok özledim 1 yıl oldu. Nur içinde yat Aynur abla ❤😢😭😭😢😭😭😢😭😭😢