NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Baş Belası(AskıyaAlındı)

Baş Belası(AskıyaAlındı)

5.7M Reads 182K Votes 68 Part Story
Beyza Özaydın By prensesingunlugu Updated Aug 05, 2014

"Bırak beni!!"

Kolumu birkez daha çekip gecenin karanlığında hızlı hızlı ilerlemeye başladım. Boş sokakta yankılanan topuklularımın sesi hiç olmadığı kadar sinir bozucu geliyordu. 

"Beni dinliyceksin!" 

Kolumu tekrar kurtarmaya çalıştım ama benden kat kat daha güçlü olduğunu hesaba katmamıştım. Beni kendine çevirdi. "Seni dinlemek istemiyorum aptal!!"

"Dinlemek zorundasın sarışın!" 

Kurtaramayacağımı bile bile kolumu çekiştirmeye başladım. "Yüzkez söyledim bırak artık. Seni istemiyorum!" dedim hissettiklerimin tam aksine. Gözlerine bakmadığım için yalan söylediğimi anlayamazdı ama giderek güçsüzleşen sesim anlaması için başka bir açıklık veriyordu. "Bırak.." 


Benim aksime güçlü çıkan sesiyle "Bırakabiliceğimi mi sanıyorsun? Benim elimde mi bu?" diye bağırdı. "Seni bırakmayı denedim Mira. Seni üzdüğüm her an. Değiştiğimi farkettiğim her an. Ama başaramadım çünkü.." diyip elimden tuttu ve başına getirdi. "Ben buramla düşündüm." dedi sinirle. Gözlerimin tam içine bakıyordu. Avucunun içindeki elimi kalbine götürdü. "Ama sen buradasın." 

Göz yaşlarımı saklama savaşlarımda yenilirken hıçkırıklarım duyuluyordu. "Seni bırakmıycağım baş belası." 

Onu onaylamazcasına başımı salladım. Titrek çıkan sesimle "Senden nefret ediyorum!" dedim. Ama hiç bir şey kalbimin onunla attığı gerçeğini değiştirmiyordu. 

Yanaklarımdaki yaşları eliyle silerken gözlerimin tam içine baktı o denizi aratmayan mavi gözleriyle. "Bende senden nefret ediyorum." 

Öpüşünü dudağımda hissettiğim an karşılık vermeye başladım. Elimi yumuşaklığını ezberlediğim saçlarına daldırdım. Kolları güven verircesine belimi sardı. Öpüşü ise zaten, renkli dünyanın ta kendisiydi.

Ciğerden bi yanık kokusu. Nasıl özledim medceziri. Ondan sonra adam gibi dizide gelmediki. Efsaneydi öyle kalıcak. Canım dizim
http://my.w.tt/UiNb/YzRa6RR9FB  "Zihinlerin Savaşı - Zümrüdü Anka " ------> 6. Bölüm geldi. Okumanızı tavsiye ederim.
snbk48 snbk48 Mar 26
Çünküsü ben 15 yaşındayım ve lise 1e gidiyorum beybisi
Rahat koltuk takıntının olduğunu düşünmeye başladım bdjdbfnd
myninmzfri myninmzfri Apr 19
Benimle yan ve sahte güz den sonra kısmet burayamış jsjs
Sy5478 Sy5478 Mar 29
Benim hikayeme de bakarmısınız rica etsem 😊😊😍💕❤❤