Ne Olacak Halim

Ne Olacak Halim

544K Reads 29.8K Votes 48 Part Story
Aslıhan Akagöz By AslimAk Completed

Nazlı üstündeki ceketi alarak Kenan'a uzattı. "Çok düşüncelisin, teşekkür ederim, ama ben yalnız kalmak istemiştim. Şimdi beni yalnız bırakır mısın?"

Kenan genç kadının gözlerine tekrar o tanıdık öfkenin gelip yerleştiğini çok net görebiliyordu. Artık farkındaydı, ne yaparsa yapsın, Nazlı ona başka türlü asla bakmayacaktı. İçinde bulundukları bu durum, herkes için kaldırılması oldukça zordu.

"Ben sadece seni düşünmüştüm, hava serin, üşüyeceksin," diyerek biraz olsun içinde bulundukları bu gergin havayı yumuşatmak istedi Kenan.

"Neden? Senin için önemli olduğumu sakın söyleme Kenan, buna anca güler geçerim ben." Son sözlerinden sonra sinirle Kenan'a sırtını döndü. Onun yüzünü görmeye dayanamıyordu. Daha doğrusu, ona karşı yumuşamaktan ödü kopuyordu. Kenan ise ne diyeceğini bilemiyordu o anda. Bir adım atarak Nazlı'ya daha çok yaklaştı. Ve bunu yapmakla nasıl büyük bir hata işlediğini, onun o güzel kokusunu duyumsadığında fark etti. "Kimsenin soğuktan donmasını istemem."

Nazlı yüzündeki alaycı gülümsemesiyle arkasına döndü. Yüzü neredeyse Kenan'ın yüzüne değecek kadar yakındı. Kenan farkında olmadan parmaklarını Nazlı'nın o eskiden öpmeyi çok sevdiği gamzelerinde gezdirmeye başladı. "Hâlâ çok güzeller," diye mırıldandığında, bakışlarını genç kadının gözlerinin içine sabitlemişti.

Nazlı ise kalbine artık söz geçiremiyordu. Ne yapıyordu böyle? Buna izin veremezdi! Kenan evliydi ve o anda içinde bulundukları durum çok yanlıştı. Hemen Kenan'ın elini tutarak, parmaklarını yüzünden uzaklaştırdı. "Git buradan! Bir daha sakın bana dokunmaya cesaret etme! Karın daha dazla beklemesin seni, git hadi!" diyerek içinde tuttuğu tüm öfkeyi bir anda kustu bu son sözleriyle.
Kenan'ın aklında 'Karın' sözü dolanıyordu. Ve belki de o da bir an geçmişte yaşadığı acıların sebep olduğu öfkesiyle, ses

gizem199961 gizem199961 Jul 28
çok güzel çok etkileyici kalemin var emeğin e sağlık  😍😂
BusraSassi BusraSassi May 20
Ay yeni basladim kitaba ne kadar guzel ne kadar guzel yazma seklin var cok etkileyici tek kelimeyle muhtesemmmm
gizem199961 gizem199961 Jul 28
çok güzel bir başlangıç tamamlanmış olması da süper başladık bismillAh 😊😍
akogulh akogulh Mar 18, 2016
Eh yuh yani 15 sene madem annesi kizini cok seviyordu ne yapar eder kocasi'ni ikna eder di
safish4040 safish4040 Oct 18, 2016
Bence yasini ve yillar biraz düsürelebilir 15 sene cok fazla ve yasida
__okuyucu__123 __okuyucu__123 Sep 03, 2016
Bu mumkunmukiii  biraktiklarimizi eskisi gibi bulabilmek😕😕😕😕