Diamantový les- brehy Avalonu

Diamantový les- brehy Avalonu

123 Reads 17 Votes 6 Part Story
Tatiana K. By TatianaKacengova Updated Jul 16

Abigail trávi väčšinu svojho  voľného času na lúke, pod majestátnym stromom. Jej otec tvrdí, že ho kedysi zasadil jeden z rytierov Guľatého stola ako poctu pre kráľa Artuša a jeho manželku, nádhernú Guinevere. 
Jedného dňa Abigail objaví v dutine stromu lesknúci sa kameň. Ten jej ukáže blízku budúcnosť- nadchádzajúca skúška z biológie a nepodarená oslava narodenín. Jeden z obrazov ju však znepokojí. Uvidí v ňom seba, ako opúšťa mesto s dvojicou neznámych mladíkov. Tí ju zavedú hlboko do hôr a do zeme, o ktorej jej otec toľko rozpráva. 
Abigail sa náhle ocitá v legendami opradenom Albione. Bájny svet ožíva priamo pred jej očami. Prináša so sebou magické bytosti, ale aj temnú čarodejnicu Lilith, ktorá je podľa všetkého dvojčaťom Abbie. A, ako to už v býva, túži po kráľovskom tróne. Dokáže Abbie ubrániť Albion tak, ako kedysi kráľ Artuš?

tteo__ tteo__ Jun 01
Je to naozaj dobre napísané, výborne sa to číta 🙂 neviem sa dočkať kedy si prečítam ďalšiu časť 😉😃
lucynnka lucynnka Apr 23
Nejdřív mě zaujala ta anotace, období s králem Artušem patří mezi mé oblíbené v historii, tak jsem hned věděla, že tohle bude dobré:-) Píšeš takovým příjemným způsobem, hezky se to čte. Určitě přidávám do knihovny a očekávám další část. :-)