KÜÇÜK MUCİZELER

KÜÇÜK MUCİZELER

4.3M Reads 43.8K Votes 9 Part Story
Betül By visnelikapkekk Completed

Hayat küçük mucizelerle doluydu; bazen küçük bir kalpte, bazen bir kar tanesinde, bazen yıldızların arasında... 
Bazen de tam yanı başımızda!
 
Sahip olduğum küçük mucizenin adıydı Pamir Ege. Bana bir kez gülümsediğinde tüm dertlerim yok olur, geriye sadece onun sıcacık sevgisi kalırdı.
İki deli arkadaşım vardı; hep yanımda olan iki tatlı baş belası... Mucizemizin büyümesine birlikte tanık olurken onun içinde büyüyen özlemi engelleyememek en büyük korkumuzdu. Babası tarafından terk edilen bir çocuğun kırılan minik kalbi nasıl iyileşirdi?
 
Bir mucize daha bekliyordum. Geçmişte sustuklarımı duyacak, oğlumun minik kalbini ısıtacak, tüm yaralarımızı iyileştirecek bir mucize...
 
O mucize bir kar tanesinin avucuma düşmesiyle gerçekleşti. Avucuma düşen kar tanesiyle içim bahara yüz tuttu. Üzerine kar yağarken de ısınabilirmiş insan; Doruk Ataoğlu, usul usul yüreğime konduğunda anladım. O tüm merhametiyle hayatımızdaki bütün boşlukları doldurabilecek kadar güçlü bir adamdı. O, bizim geç gelen mucizemizdi!

dün aldım akşam okumaya başladım kitabı şimdi 118. sayfadayım aslında içimden bu kitsp çok güzel ve akıcı elimden bırakamıyorum acaa watpad kitabı mıdır diye geçirdim ve haklı çıktım şimdi ise keşke daha önceden görüp okusaymışım wattpadde diyorum.
- - Mar 20, 2017
Olum bu böyle bir adamken ne ara bu hale dönüştü vay anasını
aleeee989 aleeee989 Oct 01, 2017
Yıllar önce bu kitabı kütüphaneme eklemiştim bittikten sonra bile bi 10 kez felan okuduğumu hatırlıyorum şimdi bakıyım dedimde kitap olması beni ayrı bi mutlu etti bulduğum gibi alıcam 😊
delimsibiriii delimsibiriii Jul 13, 2017
Yaa yeni başladım bilgi verin aq aşıklar karakter bu kadın mı yoksa Pamir mi
buseakbb96 buseakbb96 Apr 17
Küçük mucizeler 2 vardır ama şuan yok neden ben onu çok seviyordum pamiri
               Ama şuan yok neden yok?
bluedaisy7 bluedaisy7 Oct 22, 2016
Pamir ya ben ne olucam hayallerimiz ne olacak hani şeker ülkesinde tatil yapacaktık ha ha