KÜÇÜK MUCİZELER

KÜÇÜK MUCİZELER

4.3M Reads 43.6K Votes 14 Part Story
Betül Güçlü By visnelikapkekk Completed

Hayat küçük mucizelerle doluydu; bazen küçük bir kalpte, bazen bir kar tanesinde, bazen yıldızların arasında... 
Bazen de tam yanı başımızda!
 
Sahip olduğum küçük mucizenin adıydı Pamir Ege. Bana bir kez gülümsediğinde tüm dertlerim yok olur,  geriye sadece onun sıcacık sevgisi kalırdı.
İki deli arkadaşım vardı; hep yanımda olan iki tatlı baş belası... Mucizemizin büyümesine birlikte tanık olurken onun içinde büyüyen özlemi engelleyememek en büyük korkumuzdu. Babası tarafından terk edilen bir çocuğun kırılan minik kalbi nasıl iyileşirdi?
 
Bir mucize daha bekliyordum. Geçmişte sustuklarımı duyacak, oğlumun minik kalbini ısıtacak, tüm yaralarımızı iyileştirecek bir mucize...
 
O mucize bir kar tanesinin avucuma düşmesiyle gerçekleşti. Avucuma düşen kar tanesiyle içim bahara yüz tuttu. Üzerine kar yağarken de ısınabilirmiş insan; Doruk Ataoğlu, usul usul yüreğime konduğunda anladım. O tüm merhametiyle hayatımızdaki bütün boşlukları doldurabilecek kadar güçlü bir adamdı. O, bizim geç gelen mucizemizdi!

aleynaBTSRM aleynaBTSRM Oct 01
Yıllar önce bu kitabı kütüphaneme eklemiştim bittikten sonra bile bi 10 kez felan okuduğumu hatırlıyorum şimdi bakıyım dedimde kitap olması beni ayrı bi mutlu etti bulduğum gibi alıcam 😊
Yaa yeni başladım bilgi verin aq aşıklar karakter bu kadın mı yoksa Pamir mi
aleahs1903 aleahs1903 Aug 31, 2016
Kitabi ucuncu okuyusum ama hala bikmiyorum yanindayiz ve destekciniz
- - Sep 03, 2016
Wattpad'e üye olduğumda ilk okuduğum hikayelerdendi bu hikaye. Ve bitirdikten bir süre sonra tekrar okumaya başlıyordum. Pamir ve ailesi mutlu ediyordu çünkü beni. Düzenleniyor olması güzel, farklılıklar kendini hissetyiriyor tabi.
textinguish textinguish Jan 09
Doruk ne ya öyle şey ismi gibi töbe töbe-unutulmaz sahne- gsjsvjd
minaninas minaninas Sep 20, 2016
Tekrar başlamak isterken tatlı bir şok :) senin kaleminden çıkacaksa keyifle beklemeye razıyım tatlı yazar.