SEYRÜSEFER

SEYRÜSEFER

12 Reads 1 Vote 3 Part Story
mnemosynewriter By mnemosynewriter Updated Jul 17, 2018

Tam da kendimden kaçmaya çalıştığım sırada; artık savaşmaya, aramaya takatim kalmadı,vazgeçtim dediğim anda oldu her şey.Kendimi düşünecek zaman değil dediğim anda çıktı karşıma.Zaten hep böyle değil midir aşk?
Onu en az istediğiniz anda musallat olur başınıza.Ona en az inandığınız an girer hayatınıza.Çünkü tam da bu anda aşık olunacak kişiye dönüşürüz aslında.
Bir ömür karşılıksız aşkların dibini görmüş,yalnızlığın tadına varmış biri olarak artık düşmem dediğim anda düştüm tuzağına.Tek istediğim o ab-ı hayattan tadabilmekti.Sevilmenin tadını merak etmiştim sadece.Denedim.
Şimdi ne mi hissediyorum?Hiç kendi kendinizin yasını tuttunuz mu?Geçmişteki "BEN"in yasını tutuyorum bugünlerde.Eski bir dostu anar da sızlar ya yüreğimiz aynı öyle.
Eskiye dönmek mümkün değil elbet.Ama iyileşmek mümkünmüş meğer.Beynim tuttu kalbimin elinden. Bir seyr ü seferde kayboldular.

  • aşk
  • mutsuzluk
  • platonik
  • seçim
  • yeniden
ssmnrnn ssmnrnn Apr 13, 2018
Bana kalırsa güzel yazıyorsun ama aynı şeyleri çok fazla kez tekrar ediyorsun örneğin hikayenin başında birsürü sorular var insan bir yerden sonra okurken yoruluyor ama dediğim gibi güzel yazıyorsun umarım keşfedilirsin
mnemosynewriter mnemosynewriter Apr 13, 2018
İlgin için teşekkürler.Eleştirini dikkate alacağım.Keyifli okumalar.