For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
İLK BAKIŞ

İLK BAKIŞ

35.6K Reads 1.1K Votes 13 Part Story
AnonimYazar By AnonimYazar37 Completed

Bir adım daha atarak aramızdaki mesafeyi kapattı. Ondan uzaklaşmak istedim ama bu beni güçsüz yapardı bu yüzden karşısında dimdik durdum. Tabii ben sadece öyle düşündüm dışarıdan nasıl göründüğüm hakkında hiçbir fikrim yoktu. 
Harika kokusu burnuma doldu. Bunun verdiği mükemmel hisle hafifçe gülümsedim elimde olmadan. "Sen hala benim gözümde bir sürtüksün." dedi. Gözlerim yanmaya başlamıştı bile. Artık dayanamıyordum ki. İlk başta beni bu işe bulaştıran oydu. Gitmek isteyen bendim beni zorla tutan oydu fakat şimdi tam tersi olmuştu. Onun yanında ben duruyordum o beni kaç kez kovmuştu ama ben gururumu çiğneyerek onunla  birlikte kalıyordum.
Bekaretimi almıştı. 
Bana hiç yaşamadığım şeyler yaşatmıştı.
Dövmüş , küfür etmişti. 
Vücudumda ki bazı izlerin sebebi o'ydu!
Ama ben... hala onu seviyordum. Onu başkalarıyla görmek canımı yakıyordu. 
Boğuluyor,
Hissizleşiyor,
Göğsümde kocaman bir deliğin açılmasına sebep oluyordu. O delik hiç kapanmıyordu yaranın altı iltahaplıyor beni boşluğa düşürüyordu. 
Bu diri diri gömülmek gibiydi , benim için daha fazlası.
Lafı daha fazla uzatamazdım. Ona gerçeği söyleyecektim ister kabul etsin ister etmesin. Yutkundum. Gözlerimden akan yaşları silip gözlerinin içine baktım. "B-ben hamileyim." dedim bir çırpıda.
Gözleri şaşkınlıktan hafifçe büyüdü. Sonra o gözlerin siyaha döndüğünü gördüm. Tişörtünün altından kasları belli oluyordu gerilmiş , boynundaki damarlar ortaya çıkmıştı.
Kolumu canımı acıtacak derecede sıktığında ağzımdan bir hıçkırık kaçtı. "Umurumda gibi mi gözüküyor?" dedi sakin bir sesi tonu ile. Gözlerimi kapattım o anda hissettiğim şey ile gözlerim yerinden çıkacakmış gibi açıldı!

hayaletpilot hayaletpilot Mar 08, 2017
Hikayemi okurmusunuz psikoloji tarzı sevmeyenleri gerebilir biraz ama tavsiye ederim ☺
busemsin busemsin Jan 31, 2017
Çek Elini Kalbimden kitabımı okuyabilirmisiniz bu arada çok güzel kitap
hayal_kitaplar hayal_kitaplar Mar 18, 2016
KAÇAK KARDEŞLER adlı kitabımı takip edebilirsiniz yorumlarınız benim için çok önemli 😊😊😊