Kalbim Araf'ta - [BİTTİ]

Kalbim Araf'ta - [BİTTİ]

54.7K Reads 2.7K Votes 9 Part Story
firtinaninkalemi By firtinaninkalemi Updated Jan 05, 2014

Giriş..

Kapkara bulutlar gökyüzünü kucaklamıştı. Ve yağmur zehrini kusan bir yılan gibi hunharca akmaya başlamıştı. Rüzgârın feryadı ölüm çanları gibi kulaklarımda çınlarken, gökyüzü bir kez daha haykırırcasına gürüldemişti. 

"Armina...Armina. Armina, dursana kahrolası!" 

Arkamdan kükreyen sese aldırmadan koşuyordum. Sel gibi akan yağmurun görüş alanımı daraltmasına rağmen deli gibi bir hızla ilerliyordum. Zira durursam, ağabeylerimin beni öldüreceklerinden emindim! Çok sinirlendimiştim onları. Bu sefer kaçmaktan başka çarem yoktu. 

Fırtına ağaçların dallarını yere kadar eğdiriyor, aşmam gereken engelleri çoğaltıyordu. Soluklanmak için bile vaktim yoktu. Fakat yavaşladığımı hissediyordum. Bacaklarımda derman kalmamıştı artık. Yağmur adeta taş gibi bedenime yağıyor ve koştukça daha çok yoruyordu. Sel gibi akan yağmurun kasabamızı harabeye çevirmesi an meselesiydi. 

Şimşek çakmaya devam ederken, yeniden gök gürültüsünü işittim. Lakin şu an ki korkum havanın böyle olması değildi. Man...

  • aşk
  • din
  • din
  • nefret
mrzayeva mrzayeva Nov 12, 2015
Evet O bir MÜSLÜMAN. Biz gurur duyoruz. Seni ilgilendirmez
mrzayeva mrzayeva Nov 12, 2015
Ha anladım. O mavili kişi. Domuz diyor. Müslüman değil. Kanıtlandı. 😋
yigitmelek yigitmelek Mar 28, 2015
enteresan buldum gercekten armina nin iman gucunden musluman oldugunu anlamistim ama irkcilarin icine dustugu an cok ilginc bi hikaye