Poezi Stories

40 Stories

Little hearts. ✔ by blue__writer1
#1
Little hearts. ✔by 𝐈`
Poems in Albanian and English language.
Completed
POEZI (shqip) by AntonelaAntonela9
#2
POEZI (shqip)by Antonela
Keto jane krijime personale.
Poezii De Umor by MEMEANIME6
#3
Poezii De Umorby Mă-ta i proastă
Imaginatia mea o ia razna uneori asa ca de ce nu?
Njeriu Qe Ra Ne Dashuri Me Yjet by Mindbreakin
#5
Njeriu Qe Ra Ne Dashuri Me Yjetby Mindbreakin
Historia e bukur sesi nje djale i ardhur nga nje qyteze e vogel bie ne dashuri me dicka ne te madhe se ai. Dicka ne fakt, me te madhe se vete njerezimi. ;)
Poeziile mele by AlexandraPis
#6
Poeziile meleby AlexandraPis
Am decis să scriu câteva din poeziile mele aici
STEPEM by fabjonisufaj
#7
STEPEMby fabjonisufaj
Do tjuuuu pelqejnnnn 🥰
Dielli i ftohte by xhoi_17
#8
Dielli i ftohteby xhoi_17
Poezi,histori,debate....
|Poezi| by agjentja006
#14
|Poezi|by just me!
Poezi Shqip Albanian poetry
POEZI (Albania) by brikenaplaku_
#16
POEZI (Albania)by Brikena_04
Poezi rreth jetes! Rreth cdo bukurie qe na rrethon e cdo hidherimi qe na pushton! Jeta eshte nje poezi E krijojme E shkruajme E lexojme E sa here mrekullohemi e hidhero...
Kush e Largoi Acarin(Poezi) by immortal222
#17
Kush e Largoi Acarin(Poezi)by NEANDERTALI
Pershendetje, nuk dua te flas per asgje, dua qe te flasin veprat e mia, shpresoj tju prek ne zemer dhe te ngjall te ju ndienjen e se bukures. LOVE YOU ALL❤
SHPIRTI I SYVE TANE by MishelMetalla
#18
SHPIRTI I SYVE TANEby Mishel Metalla
Shpirti i syve tane lidhet me pikat e arta te tyre, te cilat pranojne te bien ne shpirtrat e njerzve ne momentet kur ndjenjat tona behen nje me zemren tone. Kujtimet, me...
Poezii by AndreeaGlo
#19
Poeziiby AndreeaGlo
Îmi place sa scriu poezi!