Albanian Stories

Refine by tag:

254 Stories

Jo vetem shok...pt.2 FELLINGS by minklea
Jo vetem shok...pt.2 FELLINGSby kleacajupi
FELLINGS per ate qe do mund te jen shume te medha.Ato jane te pafundme dhe sikur te ndahesh nga ai qe do ato nuk ndalojne "Jo vetem shok...pt.2 FELLINGS" Shpr...
 • shqip
 • btsmembers
 • albanian
+5 more
Sara by f_klea_s
Saraby Blu
Dedicated : @Elis1queen Started: 19/10/2018 Ended: -
 • shqip
 • mafia
 • albania
+14 more
E vetmuar! by julidapp
E vetmuar!by ♀
Ndjenjat e mia?! Mos u shqetësoni , askujt tjetër nuk i interesonin. Dhimbja ishte e vetmja gjë që më mbante të gjallë.
Completed
 • shqip
 • jeta
 • albanian
+2 more
Ndjenja te zhgarravitura. by EdliraS
Ndjenja te zhgarravitura. by ♈️
Gjeta nje leter, dhe zhgarravita mbi te gjithe ndjenjat ..
 • poetry
 • philisophical
 • feelings
+3 more
Beso by ari_jesa
Beso by _A_
Falme nje arome kenaqesie e bashke me te nje gaz mbytes . Me vrit , me nda , me largo , por me duaj . Me duaj ashtu sic une ty . Me te njejten force , me te njejtin zjar...
 • shprese
 • zhgenjim
 • dashuri
+12 more
Hades Shqip by AxZxJxQ
Hades Shqipby Christine Vanhook
The road to Hades is the easiest to travel.
 • love
 • shqip
 • attorney
+9 more
Përplasja (SHQIP) by romance_lover2
Përplasja (SHQIP)by romance_lover2
Gjithçka fillon nga momenti kur Aria dhe Eiden përplasen së bashku në korridorin e shkollës.Ata kurrë nuk e kishin menduar se do të përfshiheshin dhe ndryshonin jetën e...
 • adoleshente
 • shqip
 • albania
+5 more
Eternium by enemyofself
Eterniumby Wander Enemy
Titulli kryesor: Eternium. Titulli i dyte: Engjëlli që prek Ferrin. Titulli i tretë: Thjesht një shikim.
 • shqip
 • love
 • albanian
+10 more
Përtej Shpellës by starfishqueen1
Përtej Shpellësby starfishqueen1
Në vitin 2100,botës siç e njihnim ne i erdhi fundi. Jo nga Zoti,por nga njeriu. Lufta për të zotëruar botën dhe përparimi i teknologjisë ,bëri që njerëzit të mund të man...
 • mbijetesa
 • shkencë
 • shpellë
+9 more
Shoku im Shuga by yaoi_is_life_bitch
Shoku im Shugaby UWU
Te nderuar miq, ne mangesi te ff shqip me bts mu desh ta beja nje vete. Kenaquni me karlleqet e mia. Pls mos e merrni srz po tall bythen se jam papunse. #2 albanian #2...
 • straight
 • suga
 • bts
+8 more
✌GRUPI SHURUPI🤘 by Zerta_Maluma
✌GRUPI SHURUPI🤘by Mafia Girl Boss
M: Kush ishin ata? Cfare kerkojne nga ne? Z: Jo nga ju....por nga ne K: Zerta.. Gabriel... Cfare Po na fshihni? G: Nuk ju takojne keto Pune S: na takojne per sa kohe des...
 • albania
 • dashuri
 • ndjenja
+8 more
Ride with the Mafia by Alayaah
Ride with the Mafia by Alayaah
Mila Carter grew up with instability, hardship and no place to call home but she refused to let her circumstances define her. She planned and worked for a successful fut...
 • eroticromance
 • arrogant
 • adultthemes
+15 more
Djalli I Mafias by wielsi
Djalli I Mafiasby wielsi
Ti ben qe dhimbja te duket nje ndjenje magjepsese........ Cover by:julidapp Filloi:qershor 2019 Mbaroi:......🤔🤷‍♀️😄
 • devil
 • dhimje
 • albanian
+8 more
Bergeri by LDMomon
Bergeriby Nameless
Nje histori e çdo kohshme
 • drame
 • shortstory
 • albanian
+6 more
Kinda Classy,Kinda Hood by DaniStilinski
Kinda Classy,Kinda Hoodby Daniela❤️
Epo ne fund te fundit kush nuk ka deshire te duket perpara te gjitheve qe eshte me i miri e ne te njejten kohe te jete me i keqi ne shpirt?
 • albanian
 • fun
 • hug
+13 more
Serendipity by LauritHyseni
Serendipityby Mrs. Malik
"Finding something beautiful without looking for it" All covers are done by me! Published: 13.06.2019 Finished: Filloi ne draft: 27 mars 2018 Mbaroi ne drafte:
 • albanian
 • shqip
 • friends
+21 more
Mesuesi Komshi (Tmerri I tmerrshem shkolla) by ErdisaCanaj
Mesuesi Komshi (Tmerri I tmerrshem...by Kpop fan😉
Une si 15 vjecare qe jam po e vuaj shume shkollen. Por kshtu papritur si ne endrra ,me ndodhin gjera t cuditshme ,duroj njerzit qe me heqin trurin,por bej dhe gabime vet...
 • albanian
 • profesori
 • imagine
+1 more
Ne Maksimum by assertive_55
Ne Maksimumby M. U. S. I. C
Komedi romantike Ne maksimum humor. Ne maksimum vuajtje. Ne maksimum urrejtje. Ne maksimum dashuri. Pershkrimi me i mire qe mund ti besh marrdhenies mes Ajkes dhe Nikola...
 • shqip
 • shoqe
 • lót
+22 more
Djemtë qajnë... by DaniStilinski
Djemtë qajnë...by Daniela❤️
-Me thuaj nje djale qe qan? -Broçkulla,djemte nuk qajne. -Po ata kane gjak besoj?Shpirt e zemer apo jo? -Po pastaj?Ajo zemra e tyre si zemer roboti,e pafunksionueshme. ...
 • life
 • drame
 • girls
+13 more
Larg by emelisanebiaj
Largby Emelisa 💛
"Pse e do kaq shume henen ?" Kete rradhe ishte ajo qe foli e para . "E dua sepse degjon ...kupton . Nuk kundeshton . Ndikon tek ne edhe pa folur asnje fj...
Completed
 • drame
 • istambul
 • family
+21 more