Albanian Stories

Refine by tag:

231 Stories

Lola - shqip (COMPLETED) by 6crystal
#1
Lola - shqip (COMPLETED)by on hiatus
© 2016 "Ti shkruash dikujt eshte sikur ta puthesh, vetem se pa buze." !WARNING: mature and sexual language, violence *read it at your own risk* (if that ever...
Completed
 • albanian
 • anonymous
 • messages
+9 more
Zemerthyesi (Shqip) by megimegg
#2
Zemerthyesi (Shqip)by Megi
Fituesi i cmimit te pare ne zhanrin Komedi Mario, djali i endrrave, ai karagjozi, zemerthyesi dhe djali perfekt qe adhurohej nga te gjitha vajzat por qe ndihej bosh per...
Completed
 • albania
 • comedy
 • heartbreaker
+5 more
Je imja ( I Perfunduar) by bossgirl0
#3
Je imja ( I Perfunduar)by boss.babeee
Ajo nuk trembej prej askujt.. por nje dite gjithcka merr kthese te papritur ...
 • killer
 • teenager
 • dashuri
+9 more
Vajza e metrosë. [COMPLETED] by Amelde_
#4
Vajza e metrosë. [COMPLETED]by Gjysmëhënë.🌙
Histori që do jua mbaj shpirtin peshë. Një nga ato që do kujtohet gjatë, ashtu si dashuria juaj e parë.💛
Completed
 • albanian
 • spiritual
 • metro
+3 more
Si akulli (on hold) by openlystraight
#5
Si akulli (on hold)by Mieczyslaw
"Syte e tu nuk ishin me te njejtit blu vibrant sic kishin qene me perpara. U kthyen ne nje ngjyre te ftohte. Nje blu e ftohte dhe e zbehte. Si akulli...." - ...
 • hatelove
 • dashuri
 • albanian
+5 more
Shoku im Shuga by yaoi_is_life_bitch
#6
Shoku im Shugaby UWU
Te nderuar miq, ne mangesi te ff shqip me bts mu desh ta beja nje vete. Kenaquni me karlleqet e mia. Pls mos e merrni srz po tall bythen se jam papunse. #2 albanian #2...
 • love
 • straight
 • suga
+8 more
Përtej Shpellës by starfishqueen1
#7
Përtej Shpellësby starfishqueen1
Në vitin 2100,botës siç e njihnim ne i erdhi fundi. Jo nga Zoti,por nga njeriu. Lufta për të zotëruar botën dhe përparimi i teknologjisë ,bëri që njerëzit të mund të man...
 • shkencë
 • shqip
 • cave
+9 more
SG06 by gjashte
#8
SG06by gjashte
Libri qe nuk preku kurr butesine e durve tuja...
 • albanian
 • shqip
 • albania
+5 more
My little Monster(Shqip) by noname_queen
#9
My little Monster(Shqip)by ☤ʜᴇᴀʀᴛʟᴇss☤
"Kjo bote eshte plot me perbindesha."tha ai. "Nuk je i sigurt ne asnje vend." "Une nuk besoj ne perbindesha."u pergjigj ajo. "Jane thj...
 • love
 • romace
 • nonamequeen
+8 more
Një Letër Për Një Dashuri by cerulean--
#10
Një Letër Për Një Dashuriby 𝓁𝑜𝓁𝒶
𝘭𝘪𝘯𝘥𝘦𝘮, 𝘶 𝘳𝘳𝘪𝘵𝘦𝘮, 𝘳𝘢𝘮𝘦 𝘯𝘦 𝘥𝘢𝘴𝘩𝘶𝘳𝘪 𝘦 𝘶 𝘯𝘨𝘳𝘪𝘵𝘦𝘮 𝘴𝘦𝘳𝘪𝘴𝘩 𝘱𝘦𝘳 𝘵𝘦 𝘦𝘤𝘶𝘳 𝘱𝘢𝘳𝘢
 • shqip
 • albanian
 • romance
+1 more
Kinda Classy,Kinda Hood by DaniStilinski
#11
Kinda Classy,Kinda Hoodby Daniela❤️
Epo ne fund te fundit kush nuk ka deshire te duket perpara te gjitheve qe eshte me i miri e ne te njejten kohe te jete me i keqi ne shpirt?
 • hood
 • girl
 • kiss
+13 more
Rikthimi by ModernWorldLovers
#12
Rikthimiby ModernWorldLovers
The Angel that he loves, and the Devil they want to kill...
 • love
 • mafia
 • wattys2018
+6 more
Serish "Ai"[On Hold] by nameG15
#13
Serish "Ai"[On Hold]by no name_G
*Dashuri *Pasion *Xhelozi *Mister *Sekrete *Vrasje☠ Nje histori dashurie qe ne vogeli ,nje ndarje dhe nje ribashkim pas shume vitesh deri sa kuptojne se e kane rigjetur...
 • new
 • dashuri
 • mister
+6 more
Ne Debore 2...(shqip) by XhulioNdrecaj
#14
Ne Debore 2...(shqip)by Davi
Vazhdimi i librit Ne Debore.Pas sfides se saj te madhe Megi do te zbuloje te vertetat e frikshme qe lidhen me jeten e saj.Por zbulimi i tyre do te kete nje kosto te shtr...
Completed
 • mister
 • albania
 • albanian
+4 more
Djemtë qajnë... by DaniStilinski
#15
Djemtë qajnë...by Daniela❤️
-Me thuaj nje djale qe qan? -Broçkulla,djemte nuk qajne. -Po ata kane gjak besoj?Shpirt e zemer apo jo? -Po pastaj?Ajo zemra e tyre si zemer roboti,e pafunksionueshme. ...
 • girls
 • life
 • drame
+13 more
Dashuri me shikim te pare by OldaHalili
#16
Dashuri me shikim te pareby Olda Halili
Kur te pash ty,rash ne dashuri dhe ti qeshe sepse e dije ❤. Mjafton nje shikim per te bashkuar dy shpirtra.~💟 NUK LEJIHET KOPJIMI PA LEJEN E AUTORIT.
 • comedy
 • albanian
 • badboy
+9 more
Ndjenja te zhgarravitura. by EdliraS
#17
Ndjenja te zhgarravitura. by ♈️
Gjeta nje leter, dhe zhgarravita mbi te gjithe ndjenjat ..
 • randomthoughts
 • albanian
 • poetry
+3 more
Eternium by enemyofself
#18
Eterniumby Wander Enemy
Titulli kryesor: Eternium. Titulli i dyte: Kur engjëlli prek ferrin. Titulli i tretë: Thjesht një shikim.
 • hell
 • angel
 • shqip
+5 more
Spectrum |Shqip| by SadiKavinsky
#19
Spectrum |Shqip|by 𝕤 𝕒 𝕕 𝕚 𝕠 𝕝 𝕒
spectrum /'spɛktrəm/ - dy gjendje te kunderta ne ekstremitet nga njera-tjetra -------------------------------------- "Arrite te besh dhe kete?!" zhgenjimi dall...
 • albanian
 • dashuri
 • shqip