Select All
 • Kur Zgjedh Zemra
  149K 10K 42

  Ajo nga Veriu Ai nga Jugu Ajo ishte e llastuar. Ai i matur. Por asnjeri prej tyre nuk e linin te qete njeri tjetrin. Asnjeri nuk thonte po, por asnjeri nuk thonte jo. A/N: Per te shkruar kete liber kam marre pak ndihme nga nje shkodrane ketu ne wattpad. Besoj se e dini te gjithe kush eshte....

  Completed  
 • Thirrje të padëgjuara : Sekretet e Shtëpisë Së Pushimeve
  7.1K 1K 73

  Historia e nje familje e cila shkon me pushime. Destinacioni kesaj here eshte ne Greqi. Shtepine qe Kanë marre me qira eshte mjaft gjigante , e dyshimte , misterioze por duke mos harruar jashtezakonisht e bukur.Familia Nestli perbehet nga 6 anëtarë prinderit dhe 4 fëmijet. 2 vajza dhe 2 djem. Andrea Emiljana M...

  Mature
 • Estefania
  41.3K 3.3K 61

  Ajo dashuri e lene pezull vite me pare rilindi edhe nje here per ata te dy. Nje djal i pasur dhe nje vajze e varfer te cilet dikur ishin miqe te vertete dhe midis asaj miqesie lindi nje dashuri. Midis mospelqimeve te familjeve , fjaleve te njerezve ,sfidave te jetes, Antonio dhe Estefania do te perballen dhe nje...

  Completed  
 • Stoli i Trendafilave
  6.9K 864 23

  Nje tjeter histori e ardhur ne inbox te faqes :) ......Ndoshta per shume veta ata te dy ishin te vdekur, por perkundrazi ata jetonin. Po jetonin, dashuria e tyre jetonte akoma. Ajo jetonte tek Kopshti I trendafilave, tek trendafilat, ne rruge, ne shkolle,dhe ne Stolin e Trendafilave....... Shkruar nga G.S

  Completed  
 • Pasion i fshehte [SHQIP]
  148K 10.3K 61

  A mafia story, not advised for audiences under 18. Kjo ishte... Po ndodhte... Njerezit brohorisnin dhe numeronin: 10... Nje shikim... 9... Nje shtrengim duarsh... 8... Nje buzeqeshje e embel... 7... Nje frymemarrje e shpeshtuar... 6... Nje perqafim i ngrohte... 5.... Nje afrimitet i tepruar.... 4.... Nje shkelqim verb...

  Completed   Mature
 • Mesuesi Im (Shqip)
  38.6K 3.3K 32

  Mona, nje vajze 18 vjecare i kalon pushimet e veres ne Hawaii me ndihmen e shoqes se saj Kler. Atje takon Enrikun, personin qe do t'i ndryshoje jeten e qe do ta coje drejt nje dashurie pa asnje krye. A do te heqe dore Mona nga kjo dashuri e ndaluar? Zbulojeni ☺

  Mature
 • Alo! Po Telefonoj Nga Parajsa
  9.6K 938 22

  | Ato dy pjese te se shkuares u bashkuan, duke vulosur te tashmen dhe te ardhmen e shume-enderruar. - Nuk mund te them "Fund", sepse ky eshte thjesht fillimi. Fillimi i dickaje te lene gjysem ne te shkuaren, shkrirja e nje buzeqeshje te ngrire nga ngricat e akullta te kohes. | Kjo esht historia e radhes qe do te publ...

  Completed  
 • Ne Debore...(shqip)
  52K 3.3K 25

  Kur nje vajze 17 vjecare e semure me Insuficence renale kronike ne veshka shperngulet ne nje qytet tjeter ajo do te perjetoje nje aventure tjeter nga jeta e saj e zakonshme.Pasi ndihmon nje djalosh te ri dhe e dergon ne spital,atje do te takoje dike qe eshte i aferm me djaloshin dhe qe me vone mund te behet pjese e j...

  Completed  
 • Gabimet e nje Epoke Pambuku
  7.2K 946 50

  Me behej sikur degjoja nje muzike. Nje muzike qe vinte nga shume larg, nga e cila vetem disa tinguj arrinin te gjenin rrugen drejt veshit tim. Nje ze i lehte i shoqeruar nga instrumenta ne menyre aq harmonike, sa do te kisha qejf t'i degjoja per ore te tera. Por e dija se kjo muzike nuk ekzistonte. Ishte thjesht nje f...

  Completed  
 • Kur engjejt qajn
  2K 232 15

  Ky liber si fillim nk eshte i shkruajtur nga un por un e kam lexuar dhe me pelqeu si histori shpresoj tu pelqej dhe ju

 • Unpopular
  10.4M 104K 27

  IN TUTTE LE LIBRERIE Storia vincitrice italian writers award 2017 categoria "Best Popular story" "C'era una cosa che avevo sempre saputo: non sarei mai potuta essere la protagonista di una storia" In cui una ragazza sarcastica (parecchio), melodrammatica (è uno stile di vita) e nerd (è la sua essenza), vede la sua v...

  Completed  
 • Mbreteresha e detit
  8.1K 996 36

  Cdo vajze eshte e zakonshme,por ajo eshte nje mbreteresh.. Ndersa Ai eshte nje djalosh i ri ne moshe,vuan shum por kurr nuk dorezohet,nje ngjarje e keqe i ben qe ata te njihen me njeri tjetrin por a do munden te dashurohen dhe te shkojn deri ne fund bashk? shum pengesa dhe shum njerez qe duan ti ndajn..Por a do rezi...